Vydajte sa za pamiatkami do jedného z najkrajších poľských miest do Krakova. Ubytovanie s raňajkami vám poskytne hotel Petrus***.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
HOTEL PETRUS***Krakov
Bez recenzie
Popis ponuky
Mesto kráľov, ako sa príznačne nazýva Krakov, je jeden z najkrajších architektonických skvostov v Európe. Ak ste ho ešte nenavštívili, alebo mate v pláne si návštevu zopakovať, ponúkame vám ubytovanie v hoteli Petrus.

Hotel sa nachádza uprostred rekreačnej oblasti Twardowski Rocks Park, iba 1,5 km od kráľovského hradu Wawel a samotného centra mesta. Kombinácia komfortu, domácej atmosféry, vynikajúcej kuchyne a profesionálnych služieb vám zabezpečí krásny výlet do kráľovského mesta Krakov.

K dispozícii je 27 komfortne zariadených izieb. Každá z nich je vybavená vlastným sociálnym zariadením, telefónom a televízorom. Je tiež možné dodať žehličku, žehliacu dosku, sušič vlasov alebo aj postieľku pre najmenších hostí. V útulnej reštaurácii ochutnáte poľskú a medzinárodnú kuchyňu.

Hotel je kompletne nefajčiarsky a Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať celoplošne. Počas pobytu je vám k dispozícii aj menší salónik s krbom.

Na požiadanie vám v hoteli zabezpečia okružné jazdy do Krakova a exkurzie do mnohých zaujímavých miest v okolí: Wieliczka (soľná baňa), Ojców (skalná krajina), Osvienčim (Auschwitz) či Zakopane ("zimné hlavné mesto Poľska").

Hotel sa nachádza v blízkosti chránenej oblasti Jurajski Park a je vzdialený 8,9 km od diaľnice A4, ktorá vedie na medzinárodné letisko Balice.

Kráľovský hrad Wawel je symbolom samotného Poľska a od roku 1320 na tomto mieste začali korunovať poľských kráľov. Miestni vám radi porozprávajú príbeh o drakovi, ktorý sa udomácnil za jeho hradbami. Plyšových zelených dráčikov tu predávajú na každom kroku. Hrad Wawel si pochvaľujú azda všetci, ktorí ho už videli.

Jedno z najkrajších európskych námestí je Rynek Główny - najväčšie stredoveké trhovisko v Poľsku a celej strednej Európe. Dodnes ostalo najdôležitejším uzlom Starého mesta.

Mariánsky kostol je po Wawelskej katedrále druhým najvýznamnejším kostolom Krakova. Ide o dvojvežový gotický šperk z roku 1223. Červenou tehlovou fasádou pripomína skôr kostoly zo Škandinávie. Skutočným pokladom je však jeho neskorogotický oltár pripomínajúci vrcholné práce z dielne Majstra Pavla z Levoče.

Krakov ako zázrakom zostal počas druhej svetovej vojny nedotknutý, a takisto sa na ňom výrazne nepodpísal ani komunistický režim. Preto sa tu aj v súčasnosti nachádza vyše 6-tisíc historických objektov. Množstvo zelene v meste, ktorá neustúpila výstavbe, ďalej centrum, ktoré je zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO či samotní Krakovčania dokázali vyčarovať vo veľkomeste neopakovateľnú atmosféru...

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na: http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com/.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZľavaDňa (z políčka vyznačeného ružovou na spodu pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZľavaDňa (z políčka vyznačeného modrou na spodu pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať