Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na posilnenie imunity. Multivitamín je ideálny pre človeka na prísun potrebných vitamínov za deň.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Multivitamín obsahuje zosilnené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok, ktoré majú aj ďalšie pozitívne účink. Obsahuje: C, B3, E, B5, B2, B6, B1, A, B9, B7, K, D, B12-Vitamín. Komplexné a 100% vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok vyvinuté podľa najnovších poznatku vedy a výskumu.

Vitamín C

Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80%. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia, v období chrípok, pri nachladnutí a iných infekčných ochorení, pri strese, zvýšenej telesnej námahe atď. Zvýšenú spotrebu vitamínov majú fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí.

Vitalita a energia

Vitamíny skupiny B sa podieľajú na premene živín a získavaní energie z nich. Na tomto procese sa podieľajú aj ďalšie látky, napr. Fosfor, horčík, mangán a jód. Vyvážené množstvo týchto látok podporuje získavanie energie, posilňuje pocit sviežosti a pomáha bojovať proti únave.

Imunita

Imunitný systém je dôležitý pre prirodzenú ochranu nášho organizmu pred stresom, škodlivými vplyvmi životného prostredia a infekcií. Pre jeho správne fungovanie sú potrebné predovšetkým vitamíny C a A, z minerálu potom selén a zinok.

Koža, vlasy, nechty

Koža odráža náš celkový zdravotný stav. Aby sme mali krásnu a zdravú pokožku, vlasy a nechty, potrebujeme dostatok vitamínov a minerálov. Pre peknú pokožku, vlasy a nechty sú dôležité predovšetkým zinok, biotín, beta-karotén a vitamíny A a C.

Ochrana pred voľnými radikálmi

Vplyvom znečisteného životného prostredia a ultrafialového žiarenia sa v našom organizme tvoria voľné radikály. Pred ich pôsobením pomáhajú chrániť bunky ľudského tela tzv. Antioxidanty: vitamíny C, E, selén a zinok.

Srdce a cievy

Srdce a cievy zaisťujú životne dôležitú funkciu zásobenie všetkých buniek ľudského tela nevyhnutnými živinami a kyslíkom. Železo, kyselina listová a vitamín B12 sú zvlášť dôležité pre tvorbu červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík. Vitamín C a extrakt z viniča prispievajú k dobrému stavu ciev.

Oči

Pre zdravý zrak je potrebný vitamín A. Umožňuje nám predovšetkým ostré videnie a videnie za šera.

Nervová sústava

Pre správnu činnosť nervovej sústavy, ktorá riadi všetky funkcie nášho tela, sú dôležité predovšetkým vitamíny skupiny B, kyselina listová a horčík.

Kosti

Kosti majú dôležitú funkciu podpory tela, pretože nesú celú jeho váhu. Preto musí byť silné a pevné. Hlavnou súčasťou ich hmoty sú vápnik, horčík a fosfor.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
2,99 €
4,98 €

Kúpené
279x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,99 €
4,98 €

Kúpené
279x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 38 ľudí
Práve prezerá 38 ľudí
67
Práve prezerá 112 ľudí
80
Práve prezerá 40 ľudí