Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamín - na posilnenie imunity. Multivitamín je ideálny pre človeka na prísun potrebných vitamínov za deň.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Multivitamín obsahuje zosilnené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok, ktoré majú aj ďalšie pozitívne účink. Obsahuje: C, B3, E, B5, B2, B6, B1, A, B9, B7, K, D, B12-Vitamín. Komplexné a 100% vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok vyvinuté podľa najnovších poznatku vedy a výskumu.

Vitamín C

Odhaduje sa, že v celkovej spotrebe vitamínov u človeka predstavuje vitamín C až 80%. Človek je odkázaný na príjem vitamínu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvoriť. Zvýšená spotreba vitamínu C nastáva pri vyššom zaťažení organizmu nepriaznivými vplyvmi okolia, v období chrípok, pri nachladnutí a iných infekčných ochorení, pri strese, zvýšenej telesnej námahe atď. Zvýšenú spotrebu vitamínov majú fajčiari, tehotné a dojčiace ženy či ľudia žijúci v znečistenom prostredí.

Vitalita a energia

Vitamíny skupiny B sa podieľajú na premene živín a získavaní energie z nich. Na tomto procese sa podieľajú aj ďalšie látky, napr. Fosfor, horčík, mangán a jód. Vyvážené množstvo týchto látok podporuje získavanie energie, posilňuje pocit sviežosti a pomáha bojovať proti únave.

Imunita

Imunitný systém je dôležitý pre prirodzenú ochranu nášho organizmu pred stresom, škodlivými vplyvmi životného prostredia a infekcií. Pre jeho správne fungovanie sú potrebné predovšetkým vitamíny C a A, z minerálu potom selén a zinok.

Koža, vlasy, nechty

Koža odráža náš celkový zdravotný stav. Aby sme mali krásnu a zdravú pokožku, vlasy a nechty, potrebujeme dostatok vitamínov a minerálov. Pre peknú pokožku, vlasy a nechty sú dôležité predovšetkým zinok, biotín, beta-karotén a vitamíny A a C.

Ochrana pred voľnými radikálmi

Vplyvom znečisteného životného prostredia a ultrafialového žiarenia sa v našom organizme tvoria voľné radikály. Pred ich pôsobením pomáhajú chrániť bunky ľudského tela tzv. Antioxidanty: vitamíny C, E, selén a zinok.

Srdce a cievy

Srdce a cievy zaisťujú životne dôležitú funkciu zásobenie všetkých buniek ľudského tela nevyhnutnými živinami a kyslíkom. Železo, kyselina listová a vitamín B12 sú zvlášť dôležité pre tvorbu červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík. Vitamín C a extrakt z viniča prispievajú k dobrému stavu ciev.

Oči

Pre zdravý zrak je potrebný vitamín A. Umožňuje nám predovšetkým ostré videnie a videnie za šera.

Nervová sústava

Pre správnu činnosť nervovej sústavy, ktorá riadi všetky funkcie nášho tela, sú dôležité predovšetkým vitamíny skupiny B, kyselina listová a horčík.

Kosti

Kosti majú dôležitú funkciu podpory tela, pretože nesú celú jeho váhu. Preto musí byť silné a pevné. Hlavnou súčasťou ich hmoty sú vápnik, horčík a fosfor.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
2,99 €
4,98 €

Kúpené
279x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,99 €
4,98 €

Kúpené
279x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
23
13
13