Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chcete byť vždy dokonalé nalíčená, krásna a neodolateľná? Tak vďaka bezbolestnému permanentnému make-upu toto všetko môžete mať.

37
Popis ponuky

Permanentný make-up je kozmetická technika, ktorá využíva tetovanie čiže permanentnú pigmentáciu pokožky ako spôsob úpravy pokožky na tvári. Zväčša ide o tetovanie obočia, očných liniek a pier. Ale je dokonca možné vytvoriť na tvári aj umelé znamienko krásy. Permanentný make-up obočia zvýrazňuje farbu i jeho tvar. Je vyhľadávaný ženami s preriedeným obočím spôsobeným buď vypadaním alebo vytrhaním. Používame dve metódy tetovania: klasické obočie, kedy je vytetovaný súvislý oblúk a čiarkované obočie, kedy sú vytetované malé čiarky napodobňujúce chĺpky. Takéto obočie je potom prirodzenejšie.

Očné linky sa robia podobne ako pri bežnom líčení – horné aj dolné. Je ich takmer nemožné rozoznať od liniek aplikovaných bežnou technikou. Dodávajú tvári krajší a upravený vzhľad. Permanentný make-up pier sa aplikuje buď iba ako kontúra pier, kedy sa tetujú len ich obrysy alebo sa pery aj tieňujú teda tetuje sa celá plocha hornej aj dolnej pery. Odtieň kontúry a zvyšku pery môže byť rôzny.Zákrok je mierne bolestivý a trvá približne 30 minút až 2 hodiny. Vykonáva sa pri lokálnej anestézii.

Tetovanie obočia čiarkovaním je najžiadanejšia metóda úpravy obočia. Permanentným make-upom obočia čiarkovanou metódou dokonale imitujem vaše prirodzené chĺpky, táto metóda je najšetrnejšia k vašej pokožke. Obočie ihneď po tetovaní vyzerá veľmi prirodzene. Odtieň farby sa zvolí podľa typu pokožky a farby vášho vlastného obočia, aby nevznikol veľmi odlišný farebný rozdiel. Permanentným make-upom obočia čarkovaním sa dokonale vykoriguje tvar obočia, zvýrazní sa jeho farba a prirodzene sa obočie prehustí.

Procedúru tetovania permanentného make-upu obočia čiarkovaním vykonávam pomedzi chĺpky vášho obočia. Dĺžka trvania celej procedúry je cca 1,5 - 2 hodiny vrátane konzultácie, anestetika a predkreslenia. Pri každej zákazníčke používam sterilný materiál na jedno použitie. Ihla na tetovanie permanentného make-upu obočia čiarkovanou metódou je sterilne balená a rozbalená vždy pred očami zákazníčky. Pri tetovaní permanentného make-upu obočia čiarkovaním, používam vysokokvalitné lokálne anestetiká, aby bola procedúra úplne bezbolestná.

Tetovanie permanentného make-upu pier s plným vytieňovaním je najžiadanejšia metóda tetovania pier. Touto metódou je možné pery do istej miery opticky zväčšiť, vykorigovať drobné nedostatky pier, ako sú nevýrazný pigment na perách, jazvyčky po herpesoch, úrazoch, alebo asymetrický tvar. Pery nadobudnú plnší, výraznejší a sviežejší vzhľad.

Permanentný make-up horných očných liniek je úplne bezbolestná procedúra. Tvar a farba očnej linky sa zvolia podľa veľkosti oka, tvaru oka, vzdialenosti očí a farby dúhovky. Popri všetkom sa prihliada na požiadavky zákazníčky. Tri týždne pred a po tetovaní očných liniek nie je vhodná aplikácia 3D rias (predlžovanie mihalníc). Pre tetovanie hornej očnej linky je dôležitý stav pokožky, pri väčších vráskach tetovanie neodporúčame, nakoľko by výsledné tetovanie nemuselo vyzerať esteticky. Tetovanie permanentného make-upu dolnej očnej linky by malo byť veľmi decentné. Pre zachovanie prirodzeného vzhľadu tváre dolné očné linky nesmú vyzerať dominantne, čiže hrubo natetované.

Podstatou permanentného make-upu je zvýrazniť prirodzenú krásu ženy a nie ju zmeniť! Permanentný make-up má povzdvihnúť ženám sebavedomie, ušetriť čas pri líčení a vykorigovať drobné nedostatky na tvári. Pamätajte si, že váš sen o dokonalej kráse, vám vie splniť iba odborník s dostatočným množstvom skúseností v tetovaním permanentného make-upu. Permanentný make-up je vhodný pre všetky typy žien, ocenia ho najmä ženy, ktoré často cestujú, športovkyne a ženy, ktoré si chcú ušetriť čas namiesto neustáleho státia pred zrkadlom. S permanentným make-upom budete vždy a za každých okolností dokonale nalíčená podľa vašich predstáv.

Tetovanie permanentného make-upu je v kozmetickom salóne úplne bezbolestné. Pred tetovaním sa pokožka dôkladne očistí a vydezinfikuje, nanesie sa anestetický krém, ktorý dokonale znecitlivie želané miesto tetovania. Po uplynutí doby pôsobenia anestetika sa predkreslí vhodný tvar, ktorý si spoločne odsúhlasíte. Následne sa namieša vhodný odtieň farby (pigmentu) na tetovanie. Podľa želanej a dohodnutej techniky tetovania permanentného make-upu sa sterilnou mikroihličkou začne samotné tetovanie. Používa sa najmodernejšie tetovacie zariadenie a taktiež najkvalitnejší materiál.

Po zákroku dochádza k miernemu opuchu a začervenaniu, ktoré však ustúpi v priebehu 2 až 3 hodín. Permanentný make- up sa neodporúča aplikovať neskôr ako 1 mesiac pred dovolenkou pri mori. Hojenie pokožky po vytetovaní permanentného make-upu je veľmi individuálna záležitosť. Permanentný make-up je tetovaný do pokožky a každá pokožka potrebuje na regeneráciu iný čas. Štandardne trvá hojenie pokožky 7 - 10 dní, ale môže to byť aj do 20 dní. Po tejto dobe sa vrchná vrstva tetovaného miesta samovoľne zošúpe a na pigmentovanej ploche sa vytvorí nová pokožka. Výsledná farba bude o 2-3 odtiene svetlejšia a prirodzenejšia, ako po bezprostrednom tetovaní. Pigment sa usádza v pokožke približne jeden mesiac.

Na permanentný make-up používam osvedčené a certifikované prírodné pigmenty, ktoré nemajú negatívny vplyv na zdravie zákazníkov, sú farebne stále, dlhotrvácne neobsahujú ťažké kovy a nevyvolávajú alergie. Permanentný make-up sa vykonáva výhradne prírodnými pigmentami, ktoré sú na to určené, ale odborník musí ovládať ich správne namiešanie, inak môže nastať nechcená zmena farby v pokožke. Ak sa chcete vyhnúť neželanému výsledku sfarbenia, nedajte si tetovať permanentný make-up so syntetickými farbami, ktoré sú určené na klasické tetovanie pokožky tela. Tetovanie syntetickými farbami na tvári, sa neodporúča najmä pre zmenu farby v pokožke a riziku vzniku možných kožných alergií.

Korekcia je opakované plnohodnotné pretetovanie už tetovaného miesta. Vykonáva sa najskôr po 4-6 týždňoch od tetovania permanentného make-upu, ale maximálne do 3 mesiacov. Pri korekcii sa nikdy nedopĺňa len časť tetovaného miesta, kde mohlo dôjsť k výpadku pigmentu.

Trvácnosť permanentného make-upu je veľmi individuálna záležitosť a závisí od viacerých faktorov. V prvom rade od vnútorných faktorov vášho tela, čiže imunitného systému, lymfatického systému, hormonálnych vplyvov, stavu a typu pokožky. V druhom rade od vonkajších vplyvov ako sú slnečné žiarenie, starostlivosť a dodržiavanie pokynov o permanentný make-up od odchodu zo salónu, pitný a straovovací režim. Pigmenty sa vpravujú do hĺbky pokožky max. 1,2 mm (narozdiel od klasického tetovania 2-3 mm), preto je výdrž permanentného make-upu v rozmedzí od 1 - 5 rokov a nie je navždy.

 • užívanie acylpirínu, alebo iných liekov na tzv. riedenie krvi (vysadiť 28 dní pred aplikáciou so súhlasom lekára)
 • užívanie antibiotík (najskôr dva týždne po doužívaní kôli uloženiu pigmentu do pokožky)
 • pri nachladnutí, nádche
 • pri vysokom krvnom tlaku je aplikácia možná, ale tlak musí byť kompenzovaný liekmi
 • pri diabete (cukrovke) ak je zlá hojiteľnosť rán, pri aplikácií inzulínu je lepšia konzultácia s lekárom
 • pri zvýšenom vnútroočnom tlaku nie je vhodné prevádzať aplikáciu očných liniek
 • ochorenia štítnej žľazy treba konzultovať aplikáciu s ošetrujúcim lekárom
 • pri poruche imunity napr. po chemoterapii prevádzať najskôr za 6 mesiacov
 • herpes (opar) pri tetovaní pier
 • zvýšená hladina alkoholu a drog
 • všetky infekčné ochorenia (chrípka, HIV, AIDS, žltačka všetkých typov atd...)
 • kožné poruchy v mieste tetovania (ekzémy, znamienka, melanómy atd.)
 • zápal očí (len pri tetovaní očných liniek)

37,90 €
60 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
37,90 €
60 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
61
64