Chcete konečne skoncovať s fajčením? Podstúpte komplexnú antinikotínovú terapiu. Podporuje telo zvnútra a pomáha s ukončením fajčenia.

Popis ponuky
Počas antinikotínovej terapie dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv.nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

Antinikotínová terapia biorezonančnou metódou je bezbolestná cesta k ukončeniu závislosti od fajčenia. Nemá vedľajšie účinky a na rozdiel od iných spôsobov je veľmi účinná. Počas terapie sa s pomocou prístroja Bicom Optima vysiela do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu.

V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Táto metóda abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad.

Počas terapie dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv.nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
13x
Vyprší:
o 4 h.
Poskytuje:


19,90 €
70 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať