Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chcete konečne skoncovať s fajčením? Podstúpte komplexnú antinikotínovú terapiu. Podporuje telo zvnútra a pomáha s ukončením fajčenia.

72
Popis ponuky

Počas antinikotínovej terapie dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv.nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

Antinikotínová terapia biorezonančnou metódou je bezbolestná cesta k ukončeniu závislosti od fajčenia. Nemá vedľajšie účinky a na rozdiel od iných spôsobov je veľmi účinná. Počas terapie sa s pomocou prístroja Bicom Optima vysiela do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu.

V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Táto metóda abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad.

Počas terapie dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv.nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).
19,90 €
70 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
70 €

Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
47
45
58