Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte do mesta, kde sú celebrity na každom rohu. 3 až 5-dňový wellness pobyt s raňajkami v Prahe pre 2 osoby.

50
Popis ponuky

Matka miest – tak sa hovorí malebnej Prahe. Zavítajte do hlavného mesta Česka azamierte si to na pobyt, na ktorom vás čaká privátny vstup do luxusného wellness centra. Komfortné Anděl Apartmány sa nachádzajú, kde inde, než na Anděli.

Ubytovanie

Hlavu zložíte vo vkusne zariadenom apartmáne s vlastným sociálnym zariadením. Ten je vybavený tiež LCD televízorom, varnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Ak so sebou do hlavného mesta budete chcieť vziať aj vaše ratolesti, je možné zaistiť do apartmánu prístelky. Jednoducho komfort!

Tieto „anjelské apartmány“ sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti nákupného centra Nový Smíchov. Veľkou výhodou je výborná dopravná dostupnosť do historického centra Prahy. Príjemný personál recepcie vám zaistí poznávacie a okružné jazdy, vstupenky do galérií, divadiel a pod.

Stravovanie

Hneď po raňajkách formou bufetu sa za niekoľko minút dostanete električkou až na Václavské námestie, kde nájdete nespočetné množstvo reštaurácií, kaviarní či barov srozličnými slanými aj sladkými dobrotami. Vaše brušká si určite pochutnajú.

Wellness

V rámci pobytu vás čaká aj 90-minútový vstup do privátneho wellness relax centra, ktoré nájdete vpriestranných pivničných priestoroch.

Rozohriať telo môžete vo fínskej saune z cédrového dreva, po ktorej príde vhod ochladzovací bazén alebo sprcha. K dispozícii vám ďalej bude 4-metrová vírivka vykladaná mozaikou. Užiť si tu môžete hydromasáž či perličkový kúpeľ. Príjemný pobyt v relax centre potom môžete zakončiť slastným leňošením v odpočinkovej miestnosti.

Praha

Národné divadlo (2,5 km)

Keď romantika, tak poriadna! Národné divadlo je reprezentatívnou scénou Českej republiky. Je jedným zo symbolov národnej identity. Je nositeľom národného kultúrneho dedičstva, a zároveň priestorom pre slobodnú umeleckú tvorbu. Novorenesančná budova divadla Josefa Zítka je jednou z najvýznamnejších stavieb v krajine.

Karlov most (3 km)

Je to druhý najstarší dochovaný most v ČR a pri položení základného kameňa bol prítomný aj samotný kráľ Karol IV. Musel si kvôli tomu privstať, aby bol na mieste už v5.31 hod. – jedine tak totiž mohol zachovať rad nepárnych čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1, ktorý tvoril dátum a hodinu vzniku mosta a mal mu priniesť šťastie.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyv tejto oblasti.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

74 €
148 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
74 €
148 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 39 ľudí
40
Práve prezerá 39 ľudí
40
40