Extra veľký kalendár z vašich fotografií. Vystavte si po celý rok tie najdôležitejšie momenty, na ktoré nechcete zabudnúť.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
ARTFOTOSTUDIOSlovensko
Bez recenzie
Popis ponuky
Krásne spomienky počas celého roka? A prečo nie! Pozerajte sa mesiac čo mesiac na nezabudnuteľné chvíle vášho života, ktoré vám bude fotokalendár pripomínať. Úžasný darček, ktorým určite potešíte vašich priateľov či rodinu.

Vyberte 12 najlepších fotografií a vytvorte si ten najväčší kalendár. Vyriešte si darčeky s predstihom a vytvorte krásny kalendár z vašich fotografií EXTRA VEĽKOM prevedení.

Kalendár s vlastnými fotografiami ocení každý. Je vhodný domov aj do práce. Vystavte si po celý rok tie najdôležitejšie momenty, na ktoré nechcete zabudnúť. Kalendáre sú navrhnuté v nadčasovej šablóne, ktorá nechá fotografie náležite vyniknúť.

Tlacfoto.sk - profesionál vo svete fotografií

Vyhotovenie fotografií v HD kvalite na fotopapier RAYFILM Profesional v lesklom alebo matnom prevedení. Vyberte si tie najkrajšie, najvtipnejšie a najorginálnejšie zábery z vášho fotoaparátu alebo USB a vdýchnite im život vďaka vysokokvalitnej tlači.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
278x
Poskytuje:


5,50 €
9,33 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať