Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Extra veľký kalendár z vašich fotografií. Vystavte si po celý rok tie najdôležitejšie momenty, na ktoré nechcete zabudnúť.

41
Popis ponuky

Krásne spomienky počas celého roka? A prečo nie! Pozerajte sa mesiac čo mesiac na nezabudnuteľné chvíle vášho života, ktoré vám bude fotokalendár pripomínať. Úžasný darček, ktorým určite potešíte vašich priateľov či rodinu.

Vyberte 12 najlepších fotografií a vytvorte si ten najväčší kalendár. Vyriešte si darčeky s predstihom a vytvorte krásny kalendár z vašich fotografií EXTRA VEĽKOM prevedení.

Kalendár s vlastnými fotografiami ocení každý. Je vhodný domov aj do práce. Vystavte si po celý rok tie najdôležitejšie momenty, na ktoré nechcete zabudnúť. Kalendáre sú navrhnuté v nadčasovej šablóne, ktorá nechá fotografie náležite vyniknúť.

Tlacfoto.sk - profesionál vo svete fotografií

Vyhotovenie fotografií v HD kvalite na fotopapier RAYFILM Profesional v lesklom alebo matnom prevedení. Vyberte si tie najkrajšie, najvtipnejšie a najorginálnejšie zábery z vášho fotoaparátu alebo USB a vdýchnite im život vďaka vysokokvalitnej tlači.
5,50 €
9,33 €

Kúpené
278x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,50 €
9,33 €

Kúpené
278x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
13
33
13