Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ak vám vyhovuje tiché prostredie a kvalitné ubytovanie - tak vás pozývame do domu Villa LUX vo Veľkom Mederi na nezabudnuteľnú dovolenku.

38
Popis ponuky

Ak vám vyhovuje tiché prostredie a kvalitné ubytovanie - tak vás pozývame do domu Villa LUX vo Veľkom Mederi. Útulný, novo postavený dom je vhodný pre všetky vekové kategórie dovolenkárov. Villa LUX ponúka svojím hosťom komfortné ubytovanie v blízkosti termálneho kúpaliska ,,Termalpark”. Nájdete tu komfort , čím vám umožníme bezstarostný odpočinok. Príjemná atmosféra v tichom prostredí a v neposlednom rade i nové, moderné ubytovanie zaručuje perfektný oddych a úplnú relaxáciu.

K dispozícii 13 moderne zariadených izieb. 5 Izieb je vybavených vlastnou kuchynkou. Každá izba disponuje moderným nábytkom, vlastným hygienickým zariadením/ kúpeľňa so sprchou a WC / a farebným televízorom. Súčasťou penziónu VILLA LUX je i upravená záhrada, tenisový kurt a vonkajší gril s posedením. Parkovanie áut je bezplatne vo dvore. Bezplatný internet je zabezpečený v celom objekte penziónu.
62 €
100 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
62 €
100 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
38
40
33