Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Porovnajte si svoje schopnosti jazdca s kamarátmi na jednom okruhu! Zážitok počas parádnej jazdy na Mazde MX-5 na Slovakia Ringu.

51
Popis ponuky

Aj o takýchto pocitoch môže byť vaša jazda na jedinom slovenskom okruhu Slovakia Ring. Okúste vaše možnosti a schopnosti jazdca. Odmerajú vám čas, ktorý môže byť zaradený do dlhodobej tabuľky časov MX-5 TimeAttack Cup. Tak smelo do toho!

Túto jedinečnú ponuku vám prináša organizátor MX-5 Cup a Slovenského okruhového pohára.

Je to pretekársky team, ktorý sa pravidelne zúčastňuje nie len okruhových pretekov, vytrvalostných pretekov, ale aj pretekov do vrchu a pretekov v kartingu. Ich mechanici pripravujú a stavajú závodné špeciály už od roku 2008.

K dispozícii majú 6 identických pretekárskych áut, v ktorých pretekajú jazdci v rámci Slovenského okruhového pohára. Ide o špeciálne upravené pretekárske auto, ktoré má zadný náhon, nízku hmotnosť, dokonalé jazdné schopnosti pri prejazde v zákrutách.

V sezóne 2015 si ho v rámci Media Cup obľúbili aj motoristický novinári. Tesné súboje, adrenalín a veľa emócií - to bolo vidieť aj na tvárach Janka Žgravčáka, Alexa Štefucu, Maja Bónu a ostatných.

Počas sezóny autá ukázali, že sú takmer identické, rozdiel je len v jazdcoch. Svoje jazdecké schopnosti si overíte na Slovakia Ringu v Orechovej potôni.

Na začiatku bola celkom jednoznačne definovaná idea: Pripraviť cupové pretekanie s autami, ktoré budú rovnaké, cenovo dostupné a zároveň atraktívne.

V rámci skúmania možností padla voľba na Mazdu MX5 NA 1,6 115PS rok výroby 1990-91. Dôvodov, prečo práve toto auto, bolo viac. Základný a najdôležitejší bol fakt, že do dnešného dňa sa okrem USA jazdí cup s týmto konkrétnym autom aj vo Veľkej Británii a aj v Holandsku. Ďalším argumentom bolo auto samotné. MX5 je historicky najpopulárnejší kabriolet. Zadný náhon, nízka váha, nízka cena, široká dostupnosť - toto všetko hralo v prospech MX5ky.
49 €
99 €

Kúpené
66x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
99 €

Kúpené
66x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
85
65
13