Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý wellness pobyt v jedinečnom Vigvam rezorte neďaleko Prahy, s najvyšším vigvamom na svete. Ubytovanie v penzióne s polpenziou.

51
Popis ponuky

Čo skúsiť niečo iné, nevšedné a úplne jedinečné! Inšpirujúcim prostredí v rezorte Vigvam na vás čaká to pravé dobrodružstvo, so zábavou a zážitky pre malých i veľkých. V modernom areáli s najvyšším vigvamom na svete, pestrou paletou voľnočasového vyžitia a ubytovaním v penzióne s vlastným wellness, si svoju dovolenku užijete podľa svojho gusta!

Ubytovaní budete v penzióne, kde sú pripravené izby s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, s predsieňou oddelenou od lôžkovej časti izby, TV a WiFi sietí.

V rezorte sa nachádza štýlová reštaurácia s ponuku sezónnych aj obedových menu, s vybranými jedlami s domácej i svetovej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere sú servírované o 3 chodoch.

Po aktívne strávenom dni môžete zavítať do moderne vybaveného wellness centra s dvoma vírivkami a jednou saunou a užívať si nerušené relaxácie celé 2 hodiny.

Dominantou Vigvam rezortu je celodrevený vigvam, ktorý je svojou výškou 22,92 m najvyššou stavbou svojho druhu na svete a slúži na organizovanie najrôznejších akcií, od súkromných osláv po koncerty. Súčasťou vigvamu je aj bar, kde môžete posedieť pri poháriku a v priľahlom grilovacom centre si dať aj dozlatista opečené mäsové špeciality.

Z hľadiska voľnočasových aktivít ponúka Vigvam rezort celý rad možností - rybolov, bowling, paintball, alebo napríklad jazdu v konských kočoch, vaše deti potom nadchne ihrisko s pirátskou loďou či mini ZOO.

Vyraziť však môžete aj na výlet do okolia, navštíviť Kutnou Horu s chrámom sv. Barbory, svetoznámu Kostnici v Sedlci a mnoho ďalšieho.
96 €
195 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
96 €
195 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
40
50
40