Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v centre Prahy Nádherný výhľad na Pražský hrad či Petřín

44
Popis ponuky

Doprajte sebe alebo svojim blízkym veľmi pohodlné a romantické ubytovanie v centre Prahy priamo na nábreží pri Vltave neďaleko Národného divadla a Vyšehradu.

V bezprostrednej blízkosti je stanica električky aj metra. Poloha je ideálna svojou ľahkou a tiež pešou dostupnosťou k historickým pamiatkam a ku kultúre v Prahe. Pred Hotelom & Rezidenciou ROYAL STANDARD je prístavisko výletných parníkov s celoročnou prevádzkou, pešia kolonáda a cyklotrasa.

Secesný dom, kde sa hotel nachádza je národnou kultúrnou pamiatkou, postavený v roku 1913 v historickom centre Prahy na nábreží Vltavy medzi Národným divadlom a Vyšehradom.

Ubytovanie je v luxusných dvojspálňových apartmánoch (rezidenčných bytoch 100m2) s obývacou izbou s klimatizáciou a sedacou súpravou s možnosťou prístelky, kuchyňou, halou, kúpeľňou s vaňou a WC. Kvalitné vybavenie vrátane minibaru, trezoru, TV/SAT, bezdrôtového internetového pripojenia (Wi-Fi), pračky, bidetu, sušiča vlasov, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry. Vybavenie zodpovedá ****. Všetky apartmány majú nádherný výhľad na Pražský hrad, Petřín a rieku Vltavu.

Ubytovanie je v klasických dvojposteľových 3* izbách, vrátane kúpeľne so sprchou a WC, klimatizácie, minibaru, trezoru, TV/SAT, bezdrôtového internetového pripojenia (Wi-Fi), sušiča vlasov ...

Hotel má 5 poschodí s výťahom. V klimatizovanej reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu. Príjemný Lobby Bar umiestnený hneď vedľa recepcie ponúka široký sortiment nápojov. Hosťom je za poplatok k dispozícii uzamknuté parkovisko alebo samostatná garáž. Hotel za poplatok zaistí hosťom pranie, čistenie a žehlenie odevov. Na recepcií hotelu je možnosť použiť fax, e-mail i internet. Recepcia zaisťuje taktiež okružné jazdy po Prahe, výlety za kultúrnymi pamiatkami do rôznych miest po celej Českej republike, a to so prevodcom, ďalej spoľahlivé taxi na letisko i po meste a iné služby.

Návštevníkov z celého sveta láka do Prahy najmä jedinečný komplex pamiatkových objektov, ktorému vysoko nad mestom dominuje Pražský hrad. Praha je ukážkou všetkých umeleckých slohov a smerov, od románskych Rotund, cez gotické katedrály a barokové kostoly, renesančné paláce a záhrady až po stavby secesné, kubistické, funkcionalistické aj rýdzo moderné. K jedinečnosti mesta prispievajú tiež prírodné scenérie; Praha, podobne ako Rím, vyrástla na siedmich pahorkoch pri rieke Vltave, ktorá preteká mestom v dĺžke 31 kilometrov a tvorí s ním dokonalú jednotu. Vo Vltave sa zrkadlia mestské dominanty, veže, chrámová kupola, paláce a domy, zeleň záhrad a ostrovov.

33 €
59 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
33 €
59 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
40
33
57
Práve prezerá 36 ľudí