Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Čerstvý horský vzduch a krásna príroda, ktorá vás vyláka von k dlhým horských túram. Taká môže byť jarná dovolenka v Beskydách.

46
Popis ponuky

Že dovolenka pod stanom niekde na lúke nie je nič pre vás? Tak skúste penzión Na Lůkách v malebnej krajine Beskýd –tu sa vám dostane pohodlia a odpočinku.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v2 až 4-lôžkovej izbe smožnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením apripojením kinternetu.

Stravovanie

Raňajky sa podávajú každé ráno formoubufetu. Večeru si potom vychutnáte vo forme hlavného chodu a dezertu. Nielen vo večerných hodinách je tu kdispozícii bar so širokou ponukou alkoholických inealkoholických nápojov, kde zaženiete smäd ichuť na drink.

Tešiť sa môžete ina welcome drink, ktorý dostanete pri príchode do penziónu. Vpenzióne nájdete tiež biliard aruské kolky. Rovnako, neváhajte využiť zľavu 30 % na masáže a vstup do sauny (150 Kč/hodina).

Penzión je vhodný i pre rodiny s deťmi. Pokiaľ sa rozhodnete svoju dovolenku stráviť so svojimi ratolesťami, určite oceníte vybavenýdetský kútik.

Tipy na výlety

Beskydy(penzión sa nachádza priamo v Beskydách)

Moravskoslezské Beskydy sú turistickým rajom. Nájdete tu mnoho atraktívnych cieľov, ktoré sú dosiahnuteľné pešo, na bicykli aj inými prostriedkami. Na svoje si tu príde naozaj každý. Medzi najvyhľadávanejšie ciele patrí v Beskydách Lysá hora, priehrada Šanca, Grúň, Biely Kríž či v podhorí Beskýd hrad Hukvaldy či Štramberk.

Skiareál Pustevny (12,7 km)

Ak sem plánujete vyraziť v zimnom období, čaká na vás cez 10 kilometrov vynikajúceho terénu pre lyže aj snowboard. Milovníci bielej stopy sa môžu kochať krajinou pri prechádzke po bežeckých tratiach, ktoré sú rôzne dlhé a ťažké. Celkom skiareál Pustevny upravuje 53 kilometrov bežeckých tratí.

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm(13 km)

Toto drevené mestečko je najstarším anajnavštevovanejším areálom Valašského múzea vprírode. Bolo otvorené v roku 1925 aprezentuje spôsob života na malom meste vobdobí od polovice 19. storočia až po prvú štvrtinu storočia dvadsiateho.

Hrad Hukvaldy(34 km)

Siluetu hradu určujú dlhé hradobné steny prerušované 8 baštami a3 hranolovými vežovitými bránami, ktoré prevyšujú zvyšky obytných budov. Kprechádzkam láka tiež rozsiahla obora, vktorej našiel inšpiráciu pri tvorbe ičeský hudobný génius Leoš Janáček.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyvtejto oblasti.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón nie je možné využiť vtermíne 20. 12. 2016 – 1. 1. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

74 €
137 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
74 €
137 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
40
25
Práve prezerá 37 ľudí
42