Kompletný servis lyží a snowboardov v Nitre. Profesionálne odvedená práca, ošetria hrany aj sklznicu na špičkových servisných strojoch.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
SKI DOMIVONitra
Bez recenzie
Popis ponuky
Doprajte svojim lyžiam rovnakú starostlivosť ako sebe. Pravidelná údržba sa im veru zíde. A ak si myslíte, že ju vaše lyže či snowboardy nepotrebujú, ste na veľkom omyle. Na nabrúsených a navoskovaných "koňoch" sa ide oveľa príjemnejšie a hlavne bezpečnejšie!

VÝHODY SERVISOVANIA:

  • jednoduché ovládanie
  • presné reagovanie na akúkoľvek zmenu smeru
  • vysoká jazdná stabilita
  • perfektná sklznosť
  • väčšia bezpečnosť
  • dlhšia životnosťAKO ČASTO SERVISOVAŤ?

pred prvým lyžovaním v sezóne

znovu približne po týždni lyžovania

na konci sezóny

zásadné poškodenie ihneď po lyžovaníServis a poradenstvo na špičkovej úrovni


V lyžiarskom bazáre Ski Domivo Ski Domivo vám ošetria hrany aj sklznicu na profesionálnych servisných strojoch nemeckej firmy REICHMANN, svetového lídra v odbore servisných technológií. Ich servisní technici boli školení priamo špičkovým odborníkom pôsobiacim v nórskych lyžiarskych strediskách. Všetci milovníci lyží a snowboardov vedia, aká dôležitá je pravidelná a hlavne odborná starostlivosť o lyže a snowboardy. Pre ich jazdné vlastnosti je zásadný stav sklznice a hrán.

Prečo je jazdenie vďaka servisovaniu bezpečnejšie?

Pretože ostré hrany vám na tvrdom podklade zapezpečia, že lyže nebudú ostreľovať. Pretože navoskované sklznice nebude drhnúť a nabaľovať čerstvo sneh. Že chcete ísť ešte rýchlejšie? Práve preto musíte sklznicu vyhladiť a nenechať ju šedivú a chlpatú. Navoskované a nabrúsené lyže budete lepšie ovládať. A to sa týka aj u lyží najmenších detí a začiatočníkov!skidomivo.sk
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
244x
Poskytuje:


8,90 €
14 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať