Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kompletný servis lyží a snowboardov v Nitre. Profesionálne odvedená práca, ošetria hrany aj sklznicu na špičkových servisných strojoch.

SKI DOMIVO
0 / 5
36
Popis ponuky

Doprajte svojim lyžiam rovnakú starostlivosť ako sebe. Pravidelná údržba sa im veru zíde. A ak si myslíte, že ju vaše lyže či snowboardy nepotrebujú, ste na veľkom omyle. Na nabrúsených a navoskovaných "koňoch" sa ide oveľa príjemnejšie a hlavne bezpečnejšie!

VÝHODY SERVISOVANIA:

  • jednoduché ovládanie
  • presné reagovanie na akúkoľvek zmenu smeru
  • vysoká jazdná stabilita
  • perfektná sklznosť
  • väčšia bezpečnosť
  • dlhšia životnosťAKO ČASTO SERVISOVAŤ?

pred prvým lyžovaním v sezóne

znovu približne po týždni lyžovania

na konci sezóny

zásadné poškodenie ihneď po lyžovaníServis a poradenstvo na špičkovej úrovni


V lyžiarskom bazáre Ski Domivo Ski Domivo vám ošetria hrany aj sklznicu na profesionálnych servisných strojoch nemeckej firmy REICHMANN, svetového lídra v odbore servisných technológií. Ich servisní technici boli školení priamo špičkovým odborníkom pôsobiacim v nórskych lyžiarskych strediskách. Všetci milovníci lyží a snowboardov vedia, aká dôležitá je pravidelná a hlavne odborná starostlivosť o lyže a snowboardy. Pre ich jazdné vlastnosti je zásadný stav sklznice a hrán.

Prečo je jazdenie vďaka servisovaniu bezpečnejšie?

Pretože ostré hrany vám na tvrdom podklade zapezpečia, že lyže nebudú ostreľovať. Pretože navoskované sklznice nebude drhnúť a nabaľovať čerstvo sneh. Že chcete ísť ešte rýchlejšie? Práve preto musíte sklznicu vyhladiť a nenechať ju šedivú a chlpatú. Navoskované a nabrúsené lyže budete lepšie ovládať. A to sa týka aj u lyží najmenších detí a začiatočníkov!skidomivo.sk
8,90 €
14 €

Kúpené
244x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
14 €

Kúpené
244x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
40
32
51