Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý pobyt v Prahe. Budete blízko centra a vychutnáte si historické i kultúrne krásy mesta. Zažite pokoj a harmóniu.

36
Popis ponuky

Hlavné mesto Českej republiky je známa, no stále nedostatočne prebádaná oblasť. Navštívte 3-hviezdičkový hotel Aladin*** a profesionálne vyškolený personál vám bude neustále k dispozícii.

Hotel Aladin*** sa nachádza na hranici Prahy 2 a 10 a ponúka prijateľné ubytovanie v 22 komfortne vybavených izbách. Pražská, pokojná ulica vo Vršoviciach poskytuje hotelovým hosťom počas ich ubytovania súkromie a pokoj. Hotel Aladin*** je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a pohodu, ale napriek tomu chcú byť blízko centra mesta Prahy a využiť tak jeho historické krásy či kultúrne akcie.

Zariadenie izieb:

Kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC, telefón, TV/SAT, chladnička, minibar

Prijmite pozvanie do príjemných a útulných priestorov do tohto hotela. Mnohoročné skúsenosti, vybavenie hotela a ochotný personál umožňuje uspokojenie i tých najnáročnejších klientov. Či už do Hotela Aladin*** zavítate na jednu noc, alebo na viac nocí, budete sa tam cítiť ako doma. Pohodlne vybavené izby sú ponúkané za priaznivú cenu. Samozrejmosťou je čistota a každodenné upratovanie. Príjemný personál na recepcii rád odpovie na všetky vaše prípadné otázky.

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru...nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. Storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

Petřínska rozhledna

Vrch Petřín je všeobecne známy ako kopec v centre Prahy, ktorý je najvyhľadávanejším miestom zamilovaných. Nájdeme tu takisto rozsiahly komplex záhrad, ktoré lákajú na romantické prechádzky. Cestičky v záhradách vás dovedú až na Petřínsku rozhlednu na vrchole kopca, ktorá je najčastejším cieľom prechádzok. Pohľad na ňu nejednému turistovi pripomenie Eiffelovu vežu. Petřínsky vrch je jednoducho miestom, kde sa spájajú nielen kultúrne a historické, ale aj prírodné skvosty

Možnosť večere v balkánskej reštaurácii Skopje

www.hotel-aladin.eu
32 €
50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
32 €
50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
55
50
42