Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Aj šťastie sa dá kúpiť - v podobe masáže. Starosti počkajú, teraz je čas na načerpanie novej energie na jednej z masáží v Sanasume.

50
Popis ponuky

Pravidelný stres, psychická záťaž, náročné situácie v práci, šoférovanie za volantom to všetko sa negatívne podpisuje na našom tele . Ak túžite uvolniť všetky tieto emočné záťaže , odmeniť svoju myseľ aj telo, naša antistresová masáž je skvelou voľbou.

Zázrak menom kokos. Využívame špeciálny bio kokosový olej zo Srí Lanky, ktorý lieči zvonku i znútra. Má silné antioxidačné vlastnosti, a úžasne vyživuje našu pokožku. Celotelová masáž je skvelou voľbou kde sa aktivujú všetky orgány v tele, odchádzajú toxíny z tela a regeneruje sa celý organizmus. Vynikajúce pre ľudí, ktorí majú radi komplexné masáže.

Najskôr si vychutnáte špeciálnu ajurvédsku saunu, kde sa vaše telo budú zohrievať bylinky a následne si užijete skvelú škoricovú masáž so srí lanskou škoricoul, ktorá je najlepšia na svete. A ako bonus získate reflexnú masáž chodidiel, ktorá aktivuje vaše orgnány a uvolní myseľ.

Romantika patrí k zimným večerom, keď si spolu môžete vychutnať wellness pri sviečkach, krásnej vôni a ajurvédskom čajíku. Čaká vás skvelá bylinková kaďa, kde si spolu zrelaxujete a následne si vychutnáte rôzne druhy masáži s liečivými olejmi. Hmm, budete sa cítiť ako znovuzrodení. Spravte si čas pre seba a svoju lásku.Vôňa byliniek, liečivé oleje zo srí lanky, santalové oleje, kokosové masáže – to je sila prírody, to je sila bylinkové relaxu.

Krása zo Srí Lanky je hlavne o našej vnútornej kráse. Keď žiarime pokojom a postaráme sa o seba, svet je hneď krajší. Celotelová masáž a dokonalá bylinková kaďa či sauna. Ajurveda beauty obsahuje skvelú masku na tvár. Už po jednom použití uvidíte ako vaša pleť naberie na sile a kráse. Je skvelá na vrásky, ako aj na aknóznu pleť. Následne si vychutnáte úžasný santalový olej, do ktorého sa nedá nezamilovať. Vaša krása zvnútra bude viditeľná aj vonku.

Sanasuma je vnútorná pohoda mysle, skvelý relax tela a energia pre dušu. Sídlo na rozprávkovom mieste na Smolenickom zámku či v nádhernom biznis hoteli IMPIQ v Trnave. Pri návšteve pocítite skvelý liečivý talent srí-lanských terapeutov,ktorí používajú organické oleje z Cejlónu.
19,90 €
40 €

Kúpené
79x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
40 €

Kúpené
79x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
60
64