Extra veľký kalendár z vašich fotiek. Kalendáre sú navrhnuté v nadčasovej šablóne, ktorá nechá fotografie náležite vyniknúť.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
ARTFOTOSTUDIOSlovensko
Bez recenzie
Popis ponuky
Krásne spomienky počas celého roka? A prečo nie! Pozerajte sa mesiac čo mesiac na nezabudnuteľné chvíle vášho života, ktoré vám bude fotokalendár pripomínať. Úžasný darček, ktorým určite potešíte vašich priateľov či rodinu.

Vyberte 12 najlepších fotografií a vytvorte si ten najväčší kalendár. Vyriešte si darčeky s predstihom a vytvorte krásny kalendár z vašich fotografií EXTRA VEĽKOM prevedení.

Kalendár s vlastnými fotografiami ocení každý. Je vhodný domov aj do práce. Vystavte si po celý rok tie najdôležitejšie momenty, na ktoré nechcete zabudnúť. Kalendáre sú navrhnuté v nadčasovej šablóne, ktorá nechá fotografie náležite vyniknúť.

Tlacfoto.sk - profesionál vo svete fotografií

Vyhotovenie fotografií v HD kvalite na fotopapier RAYFILM Profesional v lesklom alebo matnom prevedení. Vyberte si tie najkrajšie, najvtipnejšie a najorginálnejšie zábery z vášho fotoaparátu alebo USB a vdýchnite im život vďaka vysokokvalitnej tlači.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

5,50 €
9,33 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať