Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nie len slnečné leto, ale aj chladnejšie mesiace majú v Prahe svoje čaro. Pobyt v centre mesta pre dvoch s raňajkami v 4* hoteli Seifert.

12
Popis ponuky

Hotel Seifert sa nachádza v centre Prahy, neďaleko Václavského námestia, hlavnej stanice aj medzinárodnej autobusovej stanice Praha Florenc. Spoznajte kontrasty Prahy v rozličných ročných obdobiach. Nie len slnečné leto, ale aj chladnejšie mesiace majú v Prahe svoje čaro.

Nech sa páči, stovežatá Praha, nech je na chvíľu vaša :)

Milujete zimné panorámy alebo výborné možnosti na nákupy? Praha Vás uspokojí.Potulky Prahou sa nikdy nekončia, stále je čo objavovať

Hotel Seifert**** v centre Prahy

Hotel Seifert je mladý hotel s moderne vybavenými izbami a podzemným parkovaním. Návštevníci ocenia predovšetkým jeho polohu.

Vybavenie izieb: Izby sú vybavené moderným nábytkom, kúpeľňa (sprcha, WC, toaletné potreby), TV so satelitným príjmom, telefón, sušič vlasov, izbovýtrezor, minibar, stropný ventilátor, potreby na prípravu kávy a čaju. Všetky izby sú nefajčiarske.

Raňajky formou bufetu máte zahrnuté v cene

Hotelové služby: recepcia 24 hodín, taxi, dopravné služby, zmenáreň, okružné jazdy a výlety, pranie bielizne, bezpečnostné schránky, domáce zvieratá povolené, hotel prijíma kreditné karty, požičovňa bicyklov, autobusová zastávka 50m, metro Florenc len dve zastávky autobusom, zaistenie polpenzie a plnej penzie pre skupiny, raňajky formou teplého bufetu

Relax na balkóne hotela Seifert

Katedrála svätého Víta, Václava a Vojtecha je najvýznamnejšou a najväčšou sakrálnou stavbou Prahy.
75 €
85 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
85 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
33
Práve prezerá 39 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
40