Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si 3 dni pobytu na Lipne v rodinnom penzióne U Méďů - s polpenziou, wellness, bazénom a ďalšími možnosťami - platnosť až do mája 2017.

49
Popis ponuky

Lokalita Lipenská je pri výbere trávenia voľna a dovolenky stále obľúbenejšie destinácií. Penzión restaurant U medu sa nachádza práve v najviac vyhľadávané časti Šumavy a Lipna. Svoju polohou v jej strede umožňuje široký výber možností pasívnej a aktívnej relaxácie pre všetky vekové skupiny. Na svoje si tu prídu rodičia s deťmi, jedinci, dvojica, skupiny, športovci, seniori ai .. Využite zázemie penziónu a širokých možnosti okolia. Zoznámte sa s našou ponukou. Radi odpovieme na otázky a poradíme. Tešíme sa na vás

Penzión sa nachádza na ceste medzi obcami Čierna v Posumavi a Horné Planú. Dosiahnuteľnosť vozidlom je výborná. Železničná zastávka aj zastávka autobusu je vzdialená 300 m. Okolo penziónu vedie cyklotrasa, príroda hneď vedľa, lúka a les je v blízkosti. Jazero je 200 m od objektu.

K dispozícii sú izby dvojlôžkové, trojlôžkové, ale aj štvorlôžkové. Z väčšiny izieb je krásny výhľad na jazero Lipno a jeho okolie.

na odpočinok, relaxáciu, uvoľnenie a pod. Je možnosť použitia wellnessu penziónu. K dispozícii je celý deň súkromný bazén a vybrať si môžete aj whirlpooll, infrasaunu, bylinkovú parný kúpeľ a relaxačné kúpele. Možnosť doobjednať masáže.

Raňajky a večere sa podávajú v miestnej reštaurácii, kde sa môžete občerstvovať po celý deň. Celoročné presklená terasa umožňuje príjemné posedenie s nádherným výhľadom na jazero. Pre rodičov s deťmi je tu k dispozícii detský kútik.

V prípade záujmu je možné použiť k odpočinku zadný trakt. Tu sa nachádza vonkajšie i vnútorné posedenie, pergola s krbom, grilom a vonkajšie ohnisko. Pre deti sú k dispozícii preliezačky, šmykľavka, hojdačka, trampolína, minigolf, vonkajší bazén, ai. Vedľa penziónu je pre deti aj mašinka s vagóniky.

Možnosť nájsť si aktivitu podľa svojich predstáv je tu ideálne. Priamo sa ponúka: Pešia turistika a Nordic walking, cyklistika a kolobežkárov, rybárčenie, hubárčenie, fotografovanie, atď ... Na svoje si prídu aj návštevníci rozhľadní a vyhliadok, záujemcovia o prírodu a miestne atrakcie, zaujímavosti z CHKO, výletníci jazdiaci po historických a kultúrnych pamiatkach, milovníci adrenalínu ai ... S ohľadom na polohu penziónu je kúsok do vnútrozemia, susedného Rakúska i Nemecka.

Hodnotný darček k využitie od Penziónu U medu je ponukový a zľavový katalóg (Grenzgeniál). Ponúka desiatky zliav a s jeho využitím ušetríte stokorunáky. Vzťahuje sa na vybrané reštaurácie a všetky možné služby v okolí celého Lipenská. V penzióne vám radi poradia.

Aj zimné obdobie ponúka výber rôzne relaxácie. Zimné prechádzky, lyžovanie na bežkách, zjazdové lyžovanie, korčuľovanie na zamrznutom jazere atď, .V blízkosti sú zimné lyžiarské strediská Hochficht, Mitterdorf, Lipno-Kramolín, Sternstein a Schöneben. Ide o strediská zjazdové a bežecké na výbornej úrovni. Lyžiarske stredisko Hochfichte je v danej lokalite najlepší a vyhovuje náročnejším požiadavkám. Stredisko Mitterdorf je najlepším strediskom v lokalite pre rodiny s deťmi. Pre záujemcov je možnosť zaistiť skipasy za výhodnejšiu cenu. Pre bežkárov sa v okolí preťahujú bežecké stopy. Jedno z nástupných miest je aj u Penziónu U medu. Biela stopa na našej strane je prepojená so stopou rakúskou (Schöneben) a množstvo voľby trás je skutočne veľké. Zamrzne Ak jazero, vznikne tak najväčší korčuliarskej klzisko v republike. Aj tu sa udržujú korčuliarskej dráhy (napr. Hůrka - Horní Planá). V poslednej dobe sa rozširuje aj chôdza so snežnicami. V penzióne vám s výberom radi poradia ..
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
38
40
33