Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nezabudnuteľný pobyt v maďarskej metropole v Budapešti. Ubytovanie v komfortnom Bo18 Hotel***+ s raňajkami, saunami, vírivkou a fitness.

Bo18 Hotel
0 / 5
12
Popis ponuky

Bo18 Hotel***+ Superior sa nachádza v Budapešti v blízkosti nákupného centra Corvin a pešej zóny v "novom centre" mesta. Nechajte sa rozmaznávať vo Svete kúpeľov a doprajte si liečivý relax v známych termálnych vodách. V hoteli na Vás zasa čakajú sauny a vírivka neobmedzene. Slávna Budapešť vám ponúka aj skvelé nákupy, výborné jedlo a skvostné pamiatky.

"Naším cieľom je ponúknuť našim hosťom kvalitné služby pre nerušený a nezabudnuteľný pobyt."

Bo18 Hotel***Superior

Széchenyiho liečebné a termálne kúpele v Budapešti patria medzi jedny z najväčších kúpeľných komplexov v Európe. Foto: uglyagnes, szechenyispabaths.com

Len niekoľko minút od centra mesta a blízko k najvýznamnejším dopravným linkám, ktoré umožňujú ľahký prístup do všetkých častí Budapešti.

Udržiavať sa v kondícii alebo si oddýchnuť po dlhom dni strávenom prehliadkou mesta v Bo18 Hotel Superior. Wellness, plne vybavená posilňovňa alebo saunovanie v cene kupónu. Otvorené od skorého rána do neskorého večera.

Fínska sauna, infra sauna, oddychová zóna, jacuzzi - všetko v ceneVybavenie izieb: zdarma WiFi internet, miesto na notebook, LCD TV set, kúpeľňa, sprchový kút, sušič vlasov, župan, nastaviteľná klimatizácia, káva, čaj zdarma.

  • Bohaté raňajky so šampanským
  • Dlhší čas pre raňajky (7-10 hod.)

Priestranná, elegantná raňajková reštaurácia hotela Bo18 je ideálnym miestom pre bohaté raňajky formou bufetu, vrátane miestneho sektu.

Kávu a čaj máte neobmedzene k dispozíciiMultifunkčné fitness stroje v hoteli

Obľúbené liečebné a termálne kúpele Gellért v Budapešti. Foto:Patrick Donovan, www.gellertspa.com

Széchenyiho liečebné a termálne kúpele môžete navštíviť aj v zimnom období. Foto: James Guppy, www.szechenyispabaths.comPriateľský lobby bar a záhrada sú ideálnym miestom pre pokojnú dobu odpočinku po dlhom dni strávenom v meste

  • Welcome drink pri príchode
  • Otvorené 24 hodín.
  • Široký výber kávy, čaju, vína a nealko nápojov.
  • Televízor s plochou obrazovkou (32 "), voľný playstation.

"Nové" centrum v Budapešti ponúka jedinečné prostredie pre nákupy, gastronómiu a zábavu. V samom srdci mestaCorvin sétány je starostlivo navrhnutý priestor, spájajúce všetky tieto služby na jednom mieste.

Navštívte Budapešť s množstvom atrakcií. Voucher je platný: 01.11.2016 – 31.03.2017
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44