Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozmýšľate nad bývaním vo vlastnom? Využite skvelú zľavu 200€ na projekt rodinného domu podľa vašich predstáv.

Popis ponuky

Vyberte zo širokej ponuky katalógových projektov spoločnosti WRANDERS. Ako jediní majú v ponuke aj 164 projektov rekreačných chát a chalúp!

Všetky rodinné domy v ponuke spoločnosti spĺňajú z hľadiska mernej potreby tepla na vykurovanie požiadavky súčasných platných noriem. Ponuka obsahuje širokú škálu projektových riešení rodinných domov. Nájdete tu prízemné domy, poschodové, menšie, väčšie, s plochou strechou, so šikmou, dvojdomy, ale aj bytové domy.

Kto mi spracuje osadenie na pozemok a napojenie inžinierskych sietí?

Projekt osadenia do terénu a napojenia na inžinierske siete vám ochotne vypracuje spoločnosť WRANDERS, s.r.o., avšak cena tohto projektu bude stanovená individuálne vzhľadom na charakter pozemku a možnosti napojenia sa na inžinierske siete. Taktiež vám s ním pomôžu predajcovia.

Firma WRANDERS vznikla v roku 2003 so zámerom rozšíriť ponuku katalógových projektov rodinných domov na slovenskom trhu. V priebehu roku 2004 bola založená spoločnosť WRANDERS s.r.o., ktorá vydáva už svoj 12. ročník katalógových rodinných domov. Všetky štúdie prezentované v katalógoch sú návrhmi kolektívu firmy, ktoré na základe objednávok dopracovávajú do stupňa projektov pre stavebné povolenie. Ponuku neustále obohacujú o nové typy a veľkostné kategórie, ktoré získavajú aj z návrhov a požiadaviek od zákazníkov.

Ponuku katalógových rodinných domov projektovali z kvalitných stavebných materiálov dostupných na slovenskom trhu. Vytlačený katalóg si môžete objednať on-line, písomne alebo osobne zakúpiť v kancelárii spoločnosti.

Ak ste ponuku spoločnosti ešte nevideli,

môžete si ju pozrieť na ich stránke TU!
10 €
10 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10 €
10 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
53
60
20