Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Maďarské mestečko Simontornya je krásne v každom ročnom období. Luxusný wellness pobyt s polpenziou v 4* zámockom hoteli Fried Castle Hotel.

48
Popis ponuky

Aj v pokojnej obci, ako je Simontornya (70 km od Balatonu), si môžete niekoľko dní poriadne užiť. Jeden z najlepších hotelov v Maďarsku Fried Kastély**** vás privíta otvorenou náručou v podobe okolitých kopcov, ktorým vládnu rozsiahle vínne révy.

Hotel Fried Kastély****so svojou vínnou pivnicou nepatrí len medzi najkrajšie a najobľúbenejšie hotely, ale už získal niekoľko ocenení, ktoré potvrdzujú jeho kvalitu, pohostinnosť avysoký štandard služieb.

Ubytovanie

Priestory hotela sú zariadené vrozličných štýloch. Hotel má k dispozícii 9dvojposteľových izieb, 4 trojlôžkové izby a 2 apartmány. Všetky z nich sú štandardne vybavené, no naviac v nich nájdeteručne vyrezávaný nábytokz dubového dreva, kúpeľnu, fén a trezor.

Stravovanie

Krásna a priestranná reštaurácia je priamo na prízemí. Poskytuje komfortné prostredie pre všetkých hostí, ktorí radi ochutnávajú rozličné jedlá. Reštaurácia je klimatizovaná a tiež sofistikovane zariadená. Kuchyňa hotela ponúka rovnako tradičnémaďarské špeciality, ako aj medzinárodnú kuchyňu.

Raňajky sú formou bohatého bufetu a večere podľa obsadenosti. Ak je vyššia obsadenosť, večera je formou bufetu, ak nižšia, tak výberom zmenu. Ak ste vegetariáni avegáni, hladní určite tiež neostanete.

Počas teplejších mesiacov si posedíte aj pod krytou Coctail terasou, ktorá je hneď vedľa wellness časti a ponúka mnoho osviežujúcich nápojov.

Wellness

Služby wellness centra sú skutočne bohaté. Až budetemať chuť trošku relaxovať, využite neobmedzený vstup do hotelového wellness (08.00 až 20.00 hod.), kde nájdete vyhrievaný krytý bazén, vírivku, tri druhy sáun, parnú komoru či aromatické tepidárium. Župan a uterák budete mať zdarma na zapožičanie. Taktiež sa môžete tešiť na 15-minútovú masáž. Pre trochu pohybu je tu klimatizovaná posilňovňa a vonkajší bazén.

Pre milovníkov športu je pripravený napríkladbiliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky, rozličnékartové a doskové hry, kurt na plážový volejbal či badminton.

Tipy na výlety

Francúzsky park, tajomné lesy, úchvatné vinice a nádherná príroda, to všetko máte priamo v okolí hotela. Magická záhrada si vás podmaní, čerstvý vzduch dodá tú správnu dávku energie, detské ihrisko si získa najmenších amalé ZOO ponúkne kŕmenie kôz asrniek.

Pestrý výber vnútorných i vonkajších aktivít čaká práve na vás! Každý člen rodiny môže nájsť niekoľko možností programu, ktoré vyhovujú ich potrebám, ako je napríklad jazda na bicykli, turistika, lukostreľba, poľovníctvo arybárstvo.

Mestečko Simontornya (hotel sa nachádza priamo vmeste)

Simontornya je súčasťou vinárskej oblasti Tolna a od roku 2011 je známe aj vinárstvo hotela FriedKastély****. Určite si vychutnáte tú lahodnú vôňu achuť vína, ktoré zreje priamo v dubových sudoch.

Pokiaľ si so sebou chcete vziať lahodnú desiatu, inšpirujte sa u nás nablogu.

A ako zvládnuť dlhú cestu autom sa dozviete tiež nablogu.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón nie je možné využiť v termíne od 22. 12. 2016 do 3. 1. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu vubytovacom zariadení.
  • Rezervácia a overenie voľných termínov prebieha v angličtine, nemčine alebo maďarčinepriamo s ubytovacím zariadením.Ak potrebujete pomôcť s termínom rezervácie, pošlite žiadosť na e-mailinfo@jozko.sk. Do žiadosti uveďte meno ubytovacieho zariadenia, počet osôba požadovaný termín ubytovania.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Ak nemáte auto, nevadí! Nájdite si vhodnývlakový alebo autobusový spoj.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
40
50
40