Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstúpte do sveta relaxu a doprajte sebe či najbližším relaxačno-detoxikačnú masáž s množstvom procedúr v SPA centre Prerelax.

67
Popis ponuky

Vyberte si jeden zo štyroch relaxačných balíčkov s množstvom procedúr Prerelax v Exclusive Thai centre a vychutnajte si jedinečné chvíle relaxu a božskej pohody. Navyše balíčky zahŕňajú Inclusive (bohaté občerstvenie) počas celého pobytu v SPA centre.

Je komplexný liečiteľský postup, pri ktorom pôsobí naraz niekoľko rôznych spôsobov liečenia.

Pri masáži dochádza k odstraňovaniu toxínov z tela. Masáž odstraňuje staré štruktúry a jedy z tkanív, výrazne posilňuje imunitný systém a silne oživuje celý organizmus. Masáž sa osvedčila pri rôznych chorobných stavoch napr. pri vyčerpaní a slabosti dôsledkom stresu, staroby alebo ochorenia , pri napätí, nervových poruchách a stavoch nekľudu, nespavosti, ako aj pri ochoreniach kĺbov (ako aj pri reumatizme či artróza). Masáž aktivuje funkciu vylučovania cez črevá, ľadviny i pokožku a tak uvoľňuje staré nánosy.

Pri detoxikačnej masáži je potrebné (pred aj po) piť veľké množstvo tekutín (najlepšia je voda alebo bylinkové nesladené čaje) aby sa toxíny mohli voľne odplavovať von z tela. Nápoje vám ponúknu v centre zdarma.

Detoxikačná a omladzujúca masáž sa odporúča:

 • pri problémoch krvného obehu
 • alergiách
 • všetkých reumatických ochoreniach svalov a kĺbov
 • artróze
 • žalúdočných a črevných poruchách
 • plesňových ochoreniach čriev , pokožky alebo orgánov
 • chronickej nádche a chorobách vedľajších dutín
 • chronickom únavovom syndróme
 • bolestiach hlavy aj migrénam
 • nervových poruchách všetkého druhu
 • problémoch so zaspávaním a pri nespavosti
 • depresiách
 • všetkých stavoch slabosti podmienených starobou
 • ochabovaní vitality a výkonnosti
 • pri poruchách imunity organizmu

Zbavuje vrások a celulitídy, spomaľuje proces starnutia pleti, dopĺňa hydratáciu pokožky a zvyšuje jej elasticitu, detoxikuje a čistí pleť, aktivuje obnovu buniek pleti, alergie, astma, bronchitída, chronická únava, ochorenia srdca a obehového systému, choroby kože či tráviaceho traktu, migréna, bolesti hlav.

Soľné jaskyne sú určené pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie. Je tu mikroklíma s obsahom základných stopových prvkov potrebných pre organizmus, porovnateľná so vzduchom pri mori počas búrky. Za 45 minút „nadýchate“ do tela toľko iónov, ako počas 2-3 dňového pobytu pri mori. Preto návšteva soľnej jaskyne je vhodná pre tých, čo nemajú čas, respektíve možnosť ísť k moru. Je určená tým, ktorí potrebujú podporiť svoje zdravie, resp. zmierniť prejavy niektorých ochorení.

Táto soľná jaskyňka je vybudovaná výlučne z prírodného materiálu patentovanou technológiou – z rôznych druhov kamennej a morskej soli vytvára jedinečnú mikroklímu, pri ktorej sa uvoľňujú prvky jódu, magnézia, selénu, brómu a vápnika. Tieto vynikajúce liečivé účinky soli sú známe už niekoľko stáročí. Relaxačné posedenie v nezvyklej atmosfére soľnej jaskyne sa vyrovná pobytu pri mori v čase po búrke, kedy je ovzdušie v prímorskej oblasti nasýtené veľkým množstvom jódu.

Mikroklíma zariadenia pomáha pri liečení mnohých chorôb:

zápal pľúc, priedušiek priedušková astma, zápal hrdla, hrtana, nosa, chronická nádcha, alergie, srdcové choroby, poinfarktové stavy, vysoký krvný tlak, nedostatočná činnosť štítnej žľazy, dermatologické choroby, znížená činnosť vegetatívneho nervového systému, prepracovanosť, neurózy, znížená odolnosť voči stresu, nadváha.

Fínska sauna je drevená kabína vyhriata na vysokú teplotu suchým vzduchom (80–100°C). Teplo je tu udržiavané vplyvom naakumulovaných lávových kameňov a drevených stien. Počas saunovania pôsobí na telo striedavo zohriatie a ochladenie čo spôsobí:

 • vyčistenie pokožky a tvorbu nových buniek
 • posilnenie ochrany proti infekciám
 • otuženie organizmu
 • posilnenie srdca a úprava krvného tlaku

Pri pravidelnom saunovaní nastáva:

 • odstránenie infekcií dýchacích ciest
 • zlepšenie prekrvenia kože, slizníc, dýchacích ciest a ciev krvného obehu.

Infra sauna znamená skutočne evolúciu v oblasti relaxovania a možností regenerácie organizmu pri využití terapeutického efektu infračerveného žiarenia. Teplota sauny je 30 – 45°C a žiarenie preniká až 4 cm pod kožu a tak veľmi účinne odstraňuje tukové bunky a cholesterol.

Ak ste sa rozhodli načerpať vitamín D, pripraviť sa na nápor slnečných lúčov, predlžiť si bronzové opálenie a udržať sa vo forme navštívte extra kvalitné solárium LUXURA GT SLI HIGH INTENSIVE.

Pozitívne účinky vitamínu D, ktorého tvorbu stimuluje UV žiarenie

 1. Pomáha udržiavať zdravé kosti
 2. Posilňuje imunitný systém - prevencia proti virózam
 3. Zlepšuje krvný obeh
 4. Tvorba serotonínu - prevencia proti depresiám
 5. Menšia chuť na sladké
 6. Pozitívny vplyv na sexuálnu aktivitu a pravidelnú menštruáciu u žien
 7. Zlepšenie pocitu osobnej spokojnosti a vzhľadu


Sauny a parné kúpele boli po celé stáročia používané na detoxikáciu organizmu. Používali sa aj na zlepšenie mentálneho zdravia, zníženie bolesti a zvýšenie dlhovekosti. Parná sauna má najlepší účinok pri uvoľňovaní svalstva pohybového aparátu a následnej relaxácii. Vyššia teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia a tým sa organizmus zbavuje toxických látok. Ďalej dochádza k posilneniu imunitného systému, oslabeného po rôznych infekčných ochoreniach. Parné kúpele taktiež priaznivo pôsobia na regeneráciu a ochorenie pokožky a dýchacích ciest. Využívaním tohto druhu kúpeľa sa nečistí len telo, ale vo vyššej teplote (do 50°C) a pri vysokej vlhkosti až do 99% (parné prostredie) prebieha i duchovná premena.

Inclusive počas pobytu v SPA centre, na Slovensku pravdepodobne jediné SPA centrum poskytujúce tieto služby Inclusive.

Inclusive počas celého pobytu v SPA centre /coca cola, coca cola-light, fanta, sprite, džúsy, ladové čaje, minerálne vody, zmrzlinové a pudingové poháre, čínske, indické a thajské pravé čaje, pivo, rizling vlašský cabernet savignon, sekt, káva, rôzne olivové pochutinky a mnoho iného – úplne zdarma počas celého vstupu.

Prajeme vám príjemne strávený čas v priestoroch SPA centra, ako aj načerpanie fyzických a psychických síl.
9,90 €
29,90 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
29,90 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
59
63
58