Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ubytovanie pre dve osoby v srdci údolia Trenčianskych Teplíc v Garni hotel Praha*** s wellness.

41
Popis ponuky

Garni hotel Praha*** v centre svetoznámych kúpeľov v susedstve Mostu slávy, hlavného dejiska filmového festivalu Artfilm a Kúpeľnej Dvorany, kde sa konajú koncerty tradičného Hudobného leta.

Garni hotel Praha*** pozostáva z dvoch historických objektov a modernej prístavby s elegantnou reštauráciou so salónikmi. Kapacita hotela je iba 41 lôžok, čím je dosiahnutá komorná priateľská atmosféra, súkromie a pokoj.

Počas pobytu môžete relaxovať vo wellness zariadení, ktoré je sprístupnené výlučne hosťom hotela, takže sa netreba obávať nadmernej obsadenosti. Zariadenie obsahuje masážny bazén pre päť osôb, parnú saunu pre dve osoby, bylinkovú saunu pre dve osoby a fínsku saunu z cédrového dreva pre štyri osoby.

Moderný komfort na pohodlných dvojposteľových izbách zabezpečuje TV so satelitným príjmom, minibar, trezor pre laptop a prípojka na internet. V kúpeľni si vychutnáte vyhrievanú podlahu.

Prevažná časť izieb má južnú orientáciu s výhľadom na pešiu zónu a kúpeľný park.

Pre spokojnosť hostí a jednoduchosť obsluhy sa na hotely používajú hotelové karty. Umožňujú sprístupnenie parkoviska, založenie hotelového účtu v reštaurácii a vstup do wellnesscentra. Priamo pred hotelom sa nachádza parkovisko, ktoré je zabezpečené závorou a kamerovým systémom.

Stravovanie je zabezpečené formou raňajok alebo polpenzie v reštaurácii hotela.
115 €
196 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
115 €
196 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
57
Práve prezerá 120 ľudí
42
Práve prezerá 36 ľudí
37