Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nezabudnuteľná dovolenka v krásnej prírode Veľkej Fatry. Skvelý 3 až 6-dňový pobyt s polpenziou a saunou pre dvoch v apartmánoch Gader.

45
Popis ponuky

Keď v čarovnej Gaderskej doline prejdete Čertovou bránou, neocitnete sa v pekle, ale práve naopak – budete sa tu cítiť ako v raji. Gaderská dolina predstavuje jeden zo skvostov slovenskej prírody. Každý návštevník ocení, že na pomerne malom území sa nachádza mnoho vzácnych prírodných útvarov a krásnych zákutí.

Ubytovanie

Priestranné apartmány poskytujú komfortné ubytovanie a zaručia, že sa v nich budete cítiť ako doma. Ideálne miesto, kde stráviť chvíle s blizkymi.K ich výbave patrí TV, rýchlovarná kanvica, sprchovací kút, WC a bidet.

Stravovanie

Reštaurácia je známa pestrou ponukou jedál a hlavne špecialitami zčerstvých pstruhov. Vy sa môžete tešiť na každodennú bohatú polpenziu (bufetové raňajky a večere výberom z menu), ktorá vám dodá potrebnú energiu na potulky po krásnej prírode Veľkej Fatry. Reštaurácia je otvorená denne od 8:00 do 20:00.

Wellness

V cene kupónuje zahrnutý aj vstup do fínskej sauny(1x pri 1. a 2. variante, 2x pri 3. a 4. variante), preto tu o príjemný relax mať nebudete núdzu. Relaxujte a načerpajte novú energiu do náročných pracovných dní.

Tipy na výlety

Hrad Blatnica(Apartmány Gader sa nachádzajú v blízkom okolí)

Je to gotický hrad, ktorého zrúcanina sa nachádza neďaleko obceBlatnica, na úpätí pohoria Veľká Fatra. Hrad bol postavený v 13. storočí na ochranu významnej obchodnej cesty vedúcej zNitryna sever.O to, aby sa hrad úplne nerozpadol a nesplynul s okolitým prostredím, ale zachovalo sa aspoň niečo z jeho zašlej slávy aj pre budúce generácie, sa už pár rokov snaží občianske združenie Diadém –združenie záchrany hradu Blatnica.

Národný park Veľká Fatra(16,2 km)

Na rozsiahlom území Veľkej Fatry sa dodnes zachovali pôvodné živočíšne aj rastlinné druhy. Napriek tomu, že sa tu objavil vplyv človeka, pôvodne pestrý geofond sa zväčšej časti zachoval neporušený.

Turčianske Teplice (16,5 km)

Liečivú vodu vTurčianskych Tepliciachobľubovali aj známe osobnosti histórie, ako napríklad kráľ acisár Maximilián Habsburský, František II. Vešeléni akrásna grófka Mária Sečianska. Navštívte malebné mesto v Turci, ktoré sa pýši Parkom slávy, termálnymi kúpeľmi, atraktívnym aquaparkom a príjemnými kaviarňami.

Šútovský vodopád(38 km)

Vodopád sa nachádza vo výške 830 m n. m. vkrivánskej Malej Fatre. Je najvyšší položený vodopád vMalej Fatre amá celkovú výšku 38 metrov. Vznikol ako následok vyzdvihnutia pohoria apoklesu Turčianskej kotliny.

A pokiaľ si so sebou chcete vziať lahodnú desiatu, inšpirujte sa u nás nablogu.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón nie je možné využiť v termíne od22. 12. 2016 do 3. 1. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

69 €
125 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
125 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
38
40
33