Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Trávte čas s vašiminajmilšími spolu s kreatívnym a vzdelávacím 3D Puzzle CubicFun so série najslávnejších architektov sveta.

Aler.cz
0 / 5
37
Popis ponuky

3D puzzle - stavebnice zo série Najslávnejšia architektúra sveta (World 's Great Architecture) od CubicFun vyrobená zo špeciálneho materiálu - cca 3 mm silnej peny potiahnutej laminovaným potlačeným papierom.

Zostavovanie 3D puzzle Cubicfun je zábavou pre celú rodinu. Hotové modely môžu byť zberateľským a dekoratívnym doplnkom bytu alebo detskej izby. Dieliky do seba zapadajú len s pomocou návodu bez použitia lepidla a nožníc - predrazené dieliky iba jednoducho vylomíte.

Titanic

 • obtiažnosť 4/7
 • 35 dielov

Postavte si model najznámejšieho parníka všetkých čias, ktorý nešťastne stroskotal behom svojej prvej plavby v noci z 14. na 15. apríla 1912. Napriek tejto katastrofe patril svojho času Titanic k najväčším osobným parníkom sveta. Námorná legenda, ktorá dodnes leží v hlbinách Atlantiku, sa zapísala do každej učebnice dejepisu. Parník, označovaný za nepotopiteľný, môže byť súčasťou aj vašej zbierky...

Eiffelova veža

 • obtiažnosť 4/7
 • 33 dielov

Jedna z najpozoruhodnejších stavieb sveta, slávna Eiffelovka v Paríži. Táto kráska je jedným zo symbolov európskej architektúry. Až do roku 1930 bola najvyššou stavbou na svete. Inšpiratívna stavba sa stala vďačným objektom mnohých fotografov aj filmárov. Ročne ju navštevuje takmer 7 miliónov turistov, a tak patrí Eiffelova veža medzi jednu z najnavštevovanejších pamiatok na svete.

Loď Santa Maria

 • obtiažnosť 5/7
 • 75 dielov

Nádherná loď Santa Maria môže tiež zdobiť váš príbytok. Je opradená mnohými príbehmi, ktoré sa dodnes nepodarilo overiť. Patrila veliacim a zásobovacím lodiam pre expedíciu Krištofa Kolumbusa. Napriek tomu, že bola jeho vlajkovou loďou, patrila medzi najpomalšie z flotily. Loď stroskotala po nábehu na plytčinu v roku 1492, kedy sa plavila pozdĺž ostrova Haiti. Z dreva, ktoré zostalo na vraku lode, bola neskôr postavená pevnosť La Navidad.

Tower Bridge

 • obtiažnosť 4/7
 • 35 dielov

Jednou z najnavštevovanejších pamiatok v Londýne je práve Tower Bridge. Prečo si ho neposkladať? Zdvíhací most nad Temžou bol dokončený v roku 1894. Jeho stavba trvala 8 rokov. Most stojí na dvoch pilieroch a je vyhľadávaným miestom turistov.

Burdž Al Arab

 • obtiažnosť 3/7
 • 44 dielov

Burdž Al Arab je jeden z najluxusnejších hotelov v Dubaji a vôbec na celom svete. Hoci má oficiálne "len" 5 hviezdičiek (maximálny možný počet), bol v tlačových správach označovaný ako prvý sedemhviezdičkový hotel na svete.

Opera v Sydney

 • obtiažnosť 4/7
 • 58 dielov

Opera v austrálskom meste Sydney patrí od roku 2007 medzi lokality svetového dedičstva UNESCO. Ide o prvú stavbu zapísanú na tento zoznam ešte počas života autora. Jej staviteľ bol inšpirovaný motívmi z prírody. Tvar má podľa mušlí alebo labute, ktorá chce vzlietnuť.
6,60 €
10,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,60 €
10,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

25
42
10
34