Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odstránenie znamienok, bradavíc alebo tetovania. Predíďte prípadným starostiam a nechajte si ich odstrániť alebo sa zbavte bradavíc.

48
Popis ponuky

Bojíte sa, že niektoré z vašich materských znamienok sú nebezpečné? Nedajte chorobe šancu a zamerajte sa na znamienka. Alebo vám spôsobujú problémy bradavice či nežiadúce tetovanie? V medicínskom centre Lineal sa už o vás postará kvalifikovaný tím odborníkov.

Odstraňovanie znamienok alebo bradavíc vykonávajú spoľahlivo pomocou metódy vaporizácie tzv. odparením. Táto chirurgická metodika sa vykonáva pomocou elektrokautera. Ďalšou možnosťou je odstránenie ND YAG laserom. Obe metódy prevádza lekár, ktorý zároveň určí na mieste, ktorá metóda je pre daný typ znamienka najvhodnejšia.

V lokálnej anestéze sa znamienko "vaporizuje", pomocou elektrokautera alebo brúsi pomocou lasera. Následne sa spodina ošetrí bežnou dezinfekciou a ponechá sa na sekundárne hojenie, t.j. prirodzenú epitelizáciu.

1 kupón=odstránenie 4 cm2 tetovania

Sa vykonáva pomocou diodového laseru a sondy Er:YAG , kde dochádza k obrúseniu tetovania. Funguje na princípe vaporizačnej metodiky laserového brúsenia, založenej na hlbokom prieniku laserových lúčov o vlnovej dĺžke 1064 nm.

Na koncepcii jednoty vnútorného zdravia a vonkajšej krásy vzniklo v roku 2007 Centrum zdravia, krásy a štíhlej línie LINEAL. V roku 2012 sa pretransformovalo na Medicínske centrum Lineal vďaka rozšíreniu služieb, ktoré sú medicínskeho charakteru. Centrum je miesto, kde sa pod odborným dohľadom lekára, s využitím najnovších technológií špecializujú na modelovanie postavy, omladzujúce metódy a estetické ošetrenia tváre. Profesionálny tím vám na základe osobnej konzultácie zostaví a doporučí optimálny program pre naplnenie vašich predstáv.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
41
47
40