Doprajte si chvíľu iba pre seba v podobe originálnej čínskej masáže alebo relaxačného kúpeľa nôh z tradičných tibetských bylín.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Bylinky v spojení s profesionálnou masážou podporujú krvný obeh, prúdenie energie v meridiánoch, podporuje prúdenie energie čchi v organizme, ďalej reguluje telesnú rovnováhu, zbavuje napätia, únavy, prináša relax telesný aj duševný a zároveň má dezodoračné účinky.

Použité bylinky rastú v Tibete pod snehom v nadmorskej výške 5000 metrov. Ide o šafran, tibetský iris, rhodiolu, záružlie, snežnú saussureu z oblasti Tianshan, santalové drevo a ďalej viac ako dve desiatky vzácnych rastlín z provincií Se-čuan a Tibet.

Špeciálna masáž čínskou technikou, ktorá vám uvoľní stuhnuté svaly v oblasti chrbta, krčnej chrbtice a končatín. Maséri vychádzajú z tradičného princípu čínskej medicíny, podľa ktorého vnútorné problémy treba riešiť zvonku. Energiu v meridiánoch uvoľnia, krvný obeh rozprúdia, od toxínov, napätia a únavy uľaví jemná alebo razantnejšia masáž podľa želania zákazníka.

Originál Čínske masáže klient ľahko nájde priamo v Hoteli Nivy. Príjemné prostredie masážneho centra je vybavené veľkorysými lôžkami, teplými prikrývkami, pohodlnými vankúšmi, sprchovacím boxom a umývadlom v každej miestnosti. Prístup je možný aj z wellnessu, aj samostatným vchodom pre záujemcov len pre masáže.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
501x
Poskytuje:


14,90 €
30 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať