Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nič neprekoná chuť a vôňu domáceho medu. Balíček 3 voňavých medov z včelárstva Včely sv. Ambróza je tu pre všetkých, ktorí chcú žiť zdravo.

25
Popis ponuky

Je to taký Dr. Jekyll a Mr. Hyde medzi medmi: lipový je svetlý, pohánkový zas tmavý; lipa vonia a chutí jemne, pohánkový má zas silnú vôňu a chuť; lipový je vynikajúci čajový med, pohánkový je známy vysokým obsahom antioxidantov, železa, bielkovín, minerálov - najsilnejší konkurent pre manukový med; lipový nektár nosili včely v jednom čase z Maďarska a pohánku zo Slovenska. Chutí jedinečne a skvele!

Tento med je surový vo svojej organickej a nefiltrovanej podobe. Bez tepelnej úpravy je obzvlášť bohatý na minerály, probiotiká, antioxidanty a enzýmy.

Pôvod znášky nektáru: Milhosť (Slovensko), Tornyosnémeti (Maďarsko)

Z abovského kraja. Hustý, krémový, zlatej farby a silne aromatický. Ak v jeho vôni ucítite aj lesný med, nemýlite sa. V rovnakom čase ako slnečnica, medovali aj jedle v neďalekom háji.

Jeho chuť má orieškový nádych. Je ako cukrík vo fľaši - ak máte sladký zúbok, tento je pre vás! Má vysoký obsah peľu a minerálov a je vynikajúci pre deti, športovcov a ľudí so zdravým životným štýlom. Podporuje rastový vývoj, dopĺňa energiu a navyše slúži ako prevencia srdcových chorôb.

Tento med je surový vo svojej organickej a nefiltrovanej podobe. Bez tepelnej úpravy je obzvlášť bohatý na minerály, probiotiká, antioxidanty a enzýmy.

Pôvod znášky nektáru: Milhosť, Kechnec

Tento med pochádza z lúk, polí a pasienkov abovského kraja. Ide o prvý jarný med a je považovaný za med s najsilnejšími liečivými účinkami vďaka energii pučiacich kvetov v čase kedy má príroda najviac nektáru. Náš Snehobiely med má v sebe čistú a číru sladkosť a jeho chuť má decentné, akoby vanilkové zakončenie. Je krémový, ľahko rozotierateľný a preto je ideálny na ranné natretie chleba alebo ochutenie čaju v studených zimných mesiacoch. Doprajte si trošku radosti do vášho domova po celý rok s pohárom tejto neuveriteľnej sezónnej pochúťky.

Tento med je surový vo svojej organickej a nefiltrovanej podobe. Bez tepelnej úpravy je obzvlášť bohatý na minerály, probiotiká, antioxidanty a enzýmy.

Pôvod znášky nektáru: Milhosť

Vášeň pre včelárstvo rozvíjajú v rodine po tretiu generáciu. Všetko sa začína čistým a čerstvým medom, voskom a propolisom na rodinnej farme na východnom Slovensku. Vyrábajú 100 % prírodnú pleťovú kozmetiku bez konzervantov a bez riedenia vodou. Iba takáto čistá a koncentrovaná kozmetika môže byť naozaj účinná bez dlhodobých vedľajších efektov.

Poslaním je zaobchádzanie so včelou ako so živým stvorením, nie maximalizácia produkcie medu. Ak má byť včelárstvo dlhodobo udržateľné, musí byť na prospech včelárom aj včelám.

Účinnosť produktov budujú na vysokej kvalite vstupných ingrediencií. Jediná cesta je samo výroba. Vedia presne aký čistý a čerstvý je ich med, vosk a propolis. Produkujú v kvalite akú ponúka iba príroda a tiež v obmedzených množstvách, rovnako ako je obmedzená ponuka prírodných surovín.

Know-how na vývoj účinných receptov zabezpečuje rodinný člen - doktorka biochémie s dlhoročnými skúsenosťami vo výskume a vývoji v jednej z najväčších farmaceutických firiem na svete. Všetky zložky kozmetickej línie Včely sv. Ambróza sú 100 % prírodné, bez ropných produktov, sulfátov, ftalátov, farbív, parfémov a parabénov.
13,50 €
17,97 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13,50 €
17,97 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

47
Práve prezerá 39 ľudí
75
23
13