Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Potešte svojich blízkych kúpou vianočného darčeka v podobe kurzu angličtiny Callanovou metódou pre dospelých aj deti.

60
Popis ponuky

Anglická škola® je registrovaná obchodná značka, ktorá ako jediná ručí za originálnu výučbu angličtiny Callanovou metódou na Slovensku. Bola to práve Anglická škola, ktorá ako prvá priniesla túto overenú a efektívnu metódu z Londýna a začala ňou vyučovať na Slovensku.

 1. Lektor sa pýta každú otázku dva krát, dokonca aj keď študent porozumel už prvý raz.
 2. Lektor sa pýta každú otázku čo najrýchlejšie, vždy a s každou skupinou.
 3. Automaticky a bez pauzy učiteľ pripojí ku každej otázke prvé dve alebo tri slová odpovede. Napríklad: „Is the table behind me? Is the table behind me? No, the table...“
 4. Lektor nečaká ani sekundu, kým začne študent odpovedať, okamžite z neho ťahá a zároveň ho tlačí do odpovede, systematicky a nekompromisne.
 5. Lektor vždy vyslovuje každé slovo z vety (alebo každé druhé) so študentom, aj ak jeho pomoc nepotrebuje. Pri vyšších stage-och učiteľ odpovedá tichšie, vytvára tzv. „podmaz“ popri odpovedi študenta, aby zachoval plynulosť odpovede a nemýlil študenta, ale vždy odpovedá s ním, nie zaňho.
 6. Ak študent odpovedá správne a samostatne, lektor ho nechá až do momentu, keď študent zaváha. V tom momente lektor okamžite začne napovedať ďalšie dve až tri slová, ktoré študent musí zopakovať, aby sa chytil a nadviazal na vetu.
 7. Lektor rozpráva neustále. Toto slúži na to, aby si učiteľ udržal študentovu pozornosť po celý čas a zároveň, aby bol študent neustále obklopený anglickým jazykom.


Začiatočníci: tí, ktorí sa anglicky nikdy neučili, alebo majú len základy, ale nevedia odpovedať na jednoduché otázky a tvoriť jednoduché vety.

Mierne pokročilí začiatočníci: poznajú obidva prítomné časy, orientujú sa v číslach, dňoch týždňa, mesiacoch a vedia tvoriť jednoduchý minulý čas pravidelných slovies, rozumejú ľahším vetám, začínajú tvoriť vlastné vety a rýchlejšie reagovať na otázky; 750 slov aktívnej slovnej zásoby.

 • Tím 25 lektorov, ktorí sa na hodinách striedajú
 • Len britský alebo americký akcent
 • 50 minút nonstop hovorenia a počúvania v angličtine
 • Konečne sa „rozrozprávate“ a začnete prirodzene reagovať na otázky

„S nami už nebudete musieť začínať znova,“ znie heslo Anglickej školy.

Za tým si už viac ako 11 rokov stojí a stovky spokojných a stále sa vracajúcich študentov sú toho najlepším dôkazom. ANGLICKÁ ŠKOLA má svoje pobočky v Bratislave priamo v centre na Cukrovej 14 a tiež v Pezinku na hlavnom námestí na Holubyho 37, čo vám zaručuje ľahkú dostupnosť MHD, moderné priestory, ale aj príjemnú domácu atmosféru.
29,90 €
75 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
75 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

85
13
13
65