Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hravá angličtina, nemčina pre deti od 3 rokov alebo španielčina od 12 rokov aj dospelých. Spojte výuku jazyka so zábavou a tvorením.

MSCHOOL
0 / 5
50
Popis ponuky

Svet, kde je učenie zábavou! Vzdelávacie centrum MSchool Bratislava ponúka jazykové kurzy pre dospelých a deti od dvoch rokov. Celá výučba sa realizuje zaujímavou hravou formou s využitím najmodernejších učebných materiálov a technológií.

Lektori majú špeciálne diplomy v jazykoch, ktoré vyučujú a v obore pracujú už veľa rokov.

Hravá angličtina pre deti od 3 do 4 rokov

Deti v tomto veku sa nedokážu sústrediť na jednu vec príliš dlho. Preto počas tejto hodiny učiteľka mení aktivity asi každých 5 minút. Na hodine deti hrajú rôzne hry, robia rôzne cvičenia, výtvarnú výchovu, študujú nové slovíčka pomocou veľkých farebných kartičiek. Celá hodina prebieha len v angličtine.

Hravá nemčina pre deti od 7 do 8 rokov

Počas tejto hodiny učiteľka mení aktivity asi každých 10 minút. Na hodine deti hrajú rôzne hry, robia rôzne cvičenia, výtvarnú výchovu, študujú nové slovíčka pomocou veľkých farebných kartičiek a začínajú sa učiť gramatiku. Cela hodina prebieha len v nemčine.

Hravá nemčina pre deti od 10 do 12 rokov

Na hodine sa deti učia gramatiku a lexiku, veľa rozprávajú a na každej hodine majú 5 minútové hry v nemčine. Celá hodina prebieha v nemčine aj v slovenčine.

Hravá angličtina pre deti 10-12 rokov

Na hodine sa deti učia gramatiku a lexiku, veľa rozprávajú a na každej hodine majú 5 minútové hry v angličtine. Celá hodina prebieha v angličtine aj v slovenčine.

Španielčina pre deti od 12 rokov a dospelých

Na hodine môžu byť dospelí aj deti od 12 rokov. Počas hodiny sa naučíte gramatiku a lexiku, veľa rozprávate a na každej hodine máte 5 minútové hry v španielčine. Celá hodina prebieha v španielčine aj v slovenčine.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
50
13
58