Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ak hľadáte pohodlné ubytovanie s nádychom romantiky ste na správnej adrese. Pobyt v historickom centre mesta v 4* Grand hoteli Třebíč.

54
Popis ponuky

Zrekonštruovaný kongresový hotel v Třebíči - GRAND HOTEL **** sa nachádza v historickom centre mesta Třebíča, ktorej niektoré pamiatky sú na Zozname svetového, kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Komfortne vybavené izby odpovedajú európskemu štandardu a poskytujú hosťom pohodlie ubytovanie.

Ubytovaní budete v štvorhviezdičkovom hoteli v centre Třebíča. Čakajú na vás komfortné izby, vybavené kúpeľňou a ostatným vybavením určeným pre príjemný pobyt všetkým hostí. V izbe nájdete aj LCD televíziu a trezor.

Tešiť sa môžete na výdatné raňajky, ktoré prebiehajú formou chutného bufetu. Jednu večeru budete mať výberom z menu. Druhá večera vás čaká pri sviečkach a bude tvorená z troch lahodných pokrmov.

Zadarmo máte možnosť využívať neobmedzene skvelý hotelový bazén. Za poplatok však môžete navštíviť aj saunu či whirpool.

Zámok Budišov

V zámku sa nachádza depozitár prírodovedných oddelenia Moravského zemského múzea a jeho časť je prístupná v priestoroch zámkov. Je chránený ako kultúrna pamiatka Českej republiky.

Zámok Jaroměřice nad Rokytnou

Zámok Jaroměřice nad Rokytnou je baroková národná kultúrna pamiatka. Hneď vedľa zámku sa nachádza chrám sv. Markéty. Na mieste dnešného zámku stávala stredoveká pevnosť. Podobu renesančného zámku a jeho existenciu dokladajú stará vyobrazenia Jaroměřice a skalné pivnice s chodbami.

Zámok Třebíč

Skiareál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem

Ak hľadáte ideálne miesto, kde naučiť svoje deti lyžovať, ste na správnom mieste. Skiareál Baby Třebíč vám poskytne parádne podmienky. Mierna a stále upravená zjazdová trať bude vaše deti baviť.

Lyžiarsky areál Jalovec

Užite si popoludňajšiu lyžovačku na parádne upravených zjazdovkách. Svahy sú vhodné ako pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov, tak aj pre úplných začiatočníkov.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
53
39
Práve prezerá 119 ľudí
33
Práve prezerá 42 ľudí