Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neobmedzený wellness s polpenziou v 4* hoteli Park Inn vo vyhľadávaných termálnych kúpeľoch Sárvár v Maďarsku, platnosť až do 30. 11. 2017.

43
Popis ponuky

Luxusný relax na najvyššej úrovni, fantastické jedlo, vkusne zariadené izby a 100-percentný servis v Hoteli Park Inn. Vychutnajte si odpočinok v pravom slova zmysle v termálnych kúpeľoch Sárvár, ktoré sú s hotelom priamo prepojené.

Pre sieť hotelov Park Inn **** obzvlášť platia prívlastky ako mladistvý, svieži, jednoduchý a moderný. Ich heslom je Spi dobre, ži dobre! Park Inn bol postavený v roku 2006 a okrem iného získal aj cenu maďarského turizmu a kvality a tiež cenu Zelený hotel. Prispela k tomu bezpochyby aj priateľská atmosféra, súlad dekorácií a vybavenia do charakteristických farieb hotelov Park Inn.

Termálne kúpele Sárvár s vodnou plochou s rozlohou viac ako 5000 m2 a termálnou vodou s teplotou 36 °C sú s hotelom prepojené vyhrievanou krytou chodbou. Investície v roku 2010 zabezpečili výstavbu novej budovy, ktorá ponúka možnosť celkovej relaxácie, zábavy a liečenia sa pre celú rodinu - od bábätiek až po starých rodičov. Pobyt v Sárvári môže byť zážitkom pre každého.

Staršia kúpeľná budova spolu s novými vonkajšími a krytými bazénmi aj naďalej predstavuje centrum rekreácie na dobitie energie a liečenie sa. Exkluzívny saunový svet bol rozšírený o vnútorné a vonkajšie sauny - fínsku saunu, bio a parnú saunu, aróma kabíny a Kneippov kúpeľ.

Liečebné a wellness ponuky služieb na európskej úrovni vám prostredníctvom uvoľňujúcich procedúr určite spríjemnia pobyt v Sárvári.

V novej budove, ktorá je orientovaná na rodiny, nájdete detský bazén, vírivku, bazén s vlnobitím, lezeckú stenu a 3 tobogany, ktoré sú garanciou dobrej zábavy. Svet bábätiek ponúka pohodlie pre najmenších, nájdete tu kuchynku pre bábätká, hrací kútik, prebaľovací pult a oddychovú miestnosť. Deti od 3 rokov môžu navštíviť detský kútik s vychovávateľkami.

Čo vás v termálnych kúpeľoch Sárvár čaká?

  • Na ploche s rozlohou viac ako 5 400 m2 sa nachádzajú bazény s liečivou aj obyčajnou vodou pre veľkých aj malých, tobogany, zážitkové bazény a mnoho ďalšieho
  • Okrem kúpania cez víkend aj mnoho sprievodných podujatí, športových súťaží a hudobné programy.
  • Vonkajšie i vnútorné fínskej sauny, bio sauna, parná sauna, aróma kabínky, Kneippov bazén, zážitkové sprchy, veľké jacuzzi - to všetko napomáha k osvieženiu vášho tela i ducha. Svet sáun je perlou kúpeľov, vládne tu pokoj a harmónia, je to miesto, kde razom zabudnete na vonkajší uponáhľaný svet.
  • Odporúčame vyskúšať nové aróma zmesi na polievanie horúcich kameňov, zo sárvárskej kúpeľnej soli s medom, ovocnou arómou a ľadom.
  • Saunovanie prebieha podľa západných tradícií bez plaviek, preto sú návštevníkom sauny k dispozícii prestieradlá.

205 €
360 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
205 €
360 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
Práve prezerá 37 ľudí
22
52
Práve prezerá 38 ľudí
50