Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nechajte sa uniesť na vlnách oddychu a relaxácie v maďarských kúpeľoch. Pobyt s polpenziou a wellness v 4* hoteli HH Pelion v Tapolce.

44
Popis ponuky

Dovolenka so štyrmi hviezdičkami v maďarských kúpeľoch - 4 noci v exkluzívnom hoteli Hunguest Hotel Pelion**** SUPERIOR Tapolca. Úžasný relaxačný pobyt s nekonečnými možnosťami wellness, procedúr a zábavy vám pomôže zabudnúť na bežné starosti.

Vyrazte do maďarských kúpeľov Tapolca, ktoré sa nachádzajú 12 km severne od Balatonu a nechajte sa unášať na vlnách odpočinku a pohody. Súčasťou hotela je wellness ostrov, kde nájdete perličkový kúpeľ, whirlpool, plavecký bazén (s teplotou 28 ° C), dva termálne bazény (s teplotou od 33 - 37 ° C), detský bazén (s teplotou 34 ° C), saunu, infrasaunu, biosaunu, ponorný bazén, parnú komoru, posilňovňu i solárium.

Nájdete tu aj špeciálnu jaskyňu, ktorá je veľmi vyhľadávanou procedúrou. Relatívne stála teplota vzduchu 14 - 16 ° C, 98 % vlhkosť vzduchu a mimoriadne čisté ovzdušie má liečivé účinky na alergie, astmu a na ďalšie dýchacie ochorenia, ale pôsobia priaznivo aj na vyčerpanosť organizmu. Prítmie a podzemné ticho blahodárne pôsobí na nervovú sústavu, pomáha upraviť rozvrátený biologický rytmus a lieči psychosomatické choroby.

V jaskyni je približne 70 lôžok s prikrývkami, väčšina miestností je vybavená lampičkami. Minimálna dĺžka pobytu v jaskyni je 1 hodina, maximálna 3 hodiny. Pre ideálne liečebný účinok sa odporúča opakovať kúru počas týždňa 2 - 3x.

V hoteli si môžete za mierny poplatok zahrať ping-pong, (sála s 2 stolmi), tenis - vonkajšie kurty, zahrať hry na Xboxe alebo biliard. Po náročnom dni si môžete dať v hotelovom bare za priaznivú cenu výborné koktaily, ktoré vo verzii bez alkoholu môžu ochutnať aj vaše deti. Pre neje v bare k dispozícii kútik a obrazovka, kde je možné sledovať detské relácie...

A keď už budete tak blízko Balatonu, bol by hriech sa tam nezájsť pozrieť. Navštívte napríklad prírodnú rezerváciu Národný park Balaton a objavujte unikátnu faunu i flóru tohto kraja.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
41
40
38
Práve prezerá 227 ľudí