Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka plná relaxu v maďarskom kúpeľnom meste Hévíz. Ubytovanie pre 4 v apartmánoch Holiday Club s raňajkami a neobmedzeným wellness.

21
Popis ponuky

Holiday Club Hévíz - dovolenkové apartmány v susedstve najväčšieho prírodného termálneho jazera. Apartmány v pokojnej časti svetoznámeho strediska sú ideálnym miestom na parádny relax, procedúry, ale takisto pre milovníkov golfu.

Holiday Club Hévíz

Jazero Hévíz - teplota vody u prameňa je 38,5 ° C, zatiaľ čo teplota v jazere kolíše medzi 24-38 ° C v závislosti od sezóny, počasia, čo umožňuje kúpanie aj v zime.

Daruje svojej rodine pobyt v susedstve najväčšieho prírodného termálneho jazera v Maďarsku
 • autom z Bratislavy len 2,5 h
 • autom z Košíc 4,5 h
 • praktická dlhá platnosť voucheru do 30.10.2017
 • neobmedzený vstup do wellness centra
 • 30 minútová masáž
 • pobyt až pre 4 osoby v apartmáne

Západ slnka pri jazere. Foto: www.heviz.hu

 • liečivá rašelina zo dna jazera je niekoľko tisíc rokov stará
 • rašelina je dodávaná teplým a studeným vodným prameňom z 38 m hlbokej jaskyne, ktorá je bohatá na minerály.
 • Vďaka výdatnému zdroju 30 tis. litrov za sekundu je v jazere voda kompletné obnovená každé tri dni.

Jazero Hévíz - Okrem relaxu a povzbudzujúceho účinku vody, stály prísun vody poskytuje mäkkú masáž pre kúpajúcich. Červené lekná vysadené v jazere, ktoré kvitnú v neskorej jeseni, ponúkajú krásny pohľad.

Neobmedzený vstup do wellness

Holiday Club Hévíz wellness ponúka regenerujúci a osviežujúci zážitok. Uterák do sauny budete mať pripravený vo svojej izbe. Župany sú bezplatne k dispozícii na recepcii.

Krytý bazén má podvodné osvetlenie a protiprúd vody, ktorý vyzýva k relaxácii rekreantov ale aj tých, ktorí si radi poriadne zaplávajú.

Príjemne osvetlená vírivka s teplou vodou poskytuje upokojujúci pocit pre Vaše svalstvo, zatiaľ čo vodné trysky poskytujú zdravú masáž a dodávajú vitalitu krvnému obehu.

V hotelovom saunovom svete je 87 stupňov Celzia vo Fínskej saune zabezpečí veľmi dôkladné, ale šetrné čistenie tela. Saunovanie je posilnené nalievaním vody napríklad s mätou alebo rebarborou. Ponorenie do ľadovej vody je obľúbené a skvelé po horúcej vode.

Jemné osvetlenie v Tureckom parnom kúpeli a aróma eukalyptu prečistí Vaše dýchacie cesty. Zo širokej ponuky liečivých masáží, si určite nájdete tú, ktorá je pre Vás najlepšia, či už ide o Švédsku, aromatickú alebo športovú terapeutickú masáž. Skúste to po horúcej saune.

Ubytovanie v Holiday Club Hévíz

Kuchynka: chladnička, elektrický sporák, mikrovlnná rúra, kávovar, hriankovač, príbor, riady, digestor

Vybavenie izieb: TV, trezor na izbe, jedálenský stôl, stoličky, manželská posteľ, sociálne zariadenie, uteráky, fén

Apartmány sú priestranné 45 m2 a prakticky zariadené.

Letné kúpanie v jazere

Aktivity v Hévíze
 • Segway Tour: Segway ponúka nový spôsob pohybu s toto fantastické vozidlo ponúka nezabudnuteľný zážitok pre každého: mladých, starých, páry, rodiny a priateľov. Pre tých, ktorí hľadajú zážitky, adrenalín a relax. Pôvodný americký Segway ponúka jedinečný zážitok! Neverili by ste, aké ľahké je ho používať!
 • Hévíz farmársky trh - V atmosfére starých tradícií, priestor za veľkým parkoviskom Hévíz je naplnená s dodávateľmi každý utorok, štvrtok a sobotu. V niektorých dňoch, autentická Transylvánska hudba doprevádza producentov medu, ovocných šťav, syrov a predajcov zeleniny.
 • Kanoistika na riečke Hévíz - každú sobotu od 10 hod, so sprievodcom

Titulná fotografia: www.heviz.hu
269 €
339 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
269 €
339 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
45
16
35
Práve prezerá 47 ľudí