Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Klasická manikúra, japonská manikúra, gél lak alebo nové gélové nechty. Krásne, vyživené, lesklé a odolné nechty... Môžete ich mať!

Salón Timea
0 / 5
51
Popis ponuky

Klasická manikúra je určená pre regeneráciu nechtov a pokožky rúk. Najskôr sa ošetrí kožička okolo nechtov a samotné nechty sa pilníkom upravia do požadovaného tvaru a dĺžky a vyleštia sa. Na upravené nechty sa nanesie lak podľa vášho výberu. Ošetrenie zahŕňa aj masáž rúk.

Japonská manikúra je obľúbená technika starostlivosti o prírodné nechty. Rokmi overená regeneračná kúra, vďaka ktorej si udržíte pevné a zdravé nechty. Tento typ manikúry vás zbaví štiepenia a nežiaduceho lámania. Navyše, vašim nechtom dodá nádherne zrkadlový lesk.

Gél lak je vhodný pre dámy, ktoré majú lámavé, štiepavé nechty a nedokážu dorásť do požadovanej dĺžky. Má výbornú viskozitu, vrstva laku spevní vaše nechty a tak nadobudnú zdravý a prirodzený vzhľad s vysokým leskom. Lak vydrží na nechtoch približne 14 dní. Tento systém umožňuje nalakovanie i zdobenie s dlhšou trvácnosťou.

Trvácne gélové nechty sú skvelou ozdobou na sezónu plesov, svadbu alebo promócie. Veľkou výhodou gélových nechtov oproti umelým je, že vydržia omnoho dlhšie a môžete si vybrať z obrovského množstva farieb i zdobení.
4,90 €
10 €

Kúpené
54x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,90 €
10 €

Kúpené
54x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
64
61