Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Túžite po oddychu v peknom prostredí? Doprajte si wellness pobyt v kúpeľnom meste Dudince s procedúrami a plnou penziou v hoteli Flóra***.

55
Popis ponuky

Túžite po oddychu v peknom prostredí, na mieste, kde doprajete svojmu organizmu skutočný relax a kde môžete načerpať energiu do ďalších dní? Ak áno, príďte si oddýchnuť do kúpeľného mesta Dudince. Dudince sú známe výnimočnou liečivou vodou prospešnou pri liečbe ochorení pohybového aparátu, srdcovo-cievneho a nervového systému, na svoje si tu však prídu aj tí, ktorí hľadajú vytúžený pokoj a odpočinok. Urobte niečo pre seba i svoje zdravie, navštívte trojhviezdičkový Hotel Flóra a nechajte sa rozmaznávať kvalifikovanými profesionálmi!

Hotel Flóra sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, v blízkosti kúpaliska Dudinka s toboganmi a bazénmi s minerálnou vodou. Okrem pohodlného ubytovania a liečebných procedúr na vás v hoteli čaká bazén s letnou terasou a ležadlami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s teplou vodou, v bazénovom komplexe nájdete aj saunu a vírivku.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
50
36
23