Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chcete sa stravovať zdravo, ale neviete ako na to? Vďaka 3-mesačnému jedálničku sa vám pravidelne pošle až 180 chutných receptov na mieru.

72
Popis ponuky

E-mail menu vám pomôže naštartovať pozitívne zmeny. Je určené pre všetkých, ktorí by si priali byť o nejaké to kilo ľahší, alebo sa „len“ chcú zdravo stravovať.

Možno aj máte čas a chuť si pripravovať vhodnú stravu, ale.....

Možno ste už aj prešli na zdravý životný štýl, a po pár dňoch alebo týždňoch ste zistili, že si pripravujete stále tie isté, alebo podobné jedlá, a prestali ste byť kreatívny...

E-mail menu je tu práve pre vás.

Na základe vypísaného dotazníka Vám zostavím jedálny lístok na mieru, (vždy cez víkend dostanete mailom jedálniček od pondelka do nedele na nasledujúci týždeň), recepty a pomôcku na nákup. Pomôcka na nákup, je vlastne zoznam potravín, ktoré budete na nasledujúci týždeň potrebovať. Stačí si ho vytlačiť, vyčiarknúť čo máte doma, a ísť na nákup.

Recepty sú veľmi jednoduché, potraviny bežne dostupné. Jedálniček je tvorený aj podľa toho, v ktorej etape sa nachádzate.

Konzultácie podľa výberu – mobil, internet. Začiatok trojmesačného kurzu pri E-MAIL MENU, nie je závislý od začiatku kurzov s donáškou stravy. Začiatok si určí klient sám podľa dohovoru.
24,90 €
90 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
90 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
32
46