Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si tradičnú thajskú masáž alebo špeciálnu aromatherapy masáž. Počas 60 minút sa o vás postará skúsená masérka.

36
Popis ponuky

Thajská masérka Kanitha sa venuje thajskej masáži už od malička. V celej jej rodine je thajská masáž tradíciou už vyše 104 rokov. Tejto relaxačnej činnosti sa venovala jej mama, babka, prababka a ďalší jej predkovia. Príďte si aj vy vychutnať príjemnú masáž v krásnom prostredí hotela Holiday Inn v Žiline.

Vyberte si z rôznych druhov masáží. Možno máte chuť na tradičnú suchú thajskú akupresúrnu masáž a možno preferujete thajskú olejovú akupresúrnu masáž. Na výber je aj relaxačná masáž hlavy, ramien, chrbta a šije, či špeciálna masáž chrbta s použitím bylinných balíčkov, mastí a olejov. Môžete si vybrať z naozaj širokej ponuky thajských masáží od hlavy až po končeky prstov na nohe.

Tradičná thajská suchá akupresúrna masáž na tlakové body. Táto thajská masáž uvoľňuje lymfatický systém a odbúrava stres. Alebo si radšej oddýchnete pri relaxačnej aroma-terapeutickej olejovej procedúre celého tela s mnohými možnosťami voľby olejov.

Komplexná masáž chrbta s použitím horúcich bylinných balíčkov, mastí a olejov.

Komplexná masáž chrbta s použitím horúcich bylinných balíčkov, mastí a olejov a reflexná masáž chodidiel a nasledujúca akupresúrna masáž hlavy, ramien, chrbta a šije.
24,90 €
39 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
39 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
17
68
17