Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pozývame vás na skvelú dovolenku do útulného rodinného penziónu Frank v ústí Žiarskej doliny v nádhernej prírode Západných Tatier.

12
Popis ponuky

Pozývame vás do útulného rodinného penziónu Frank v ústí Žiarskej doliny v Západných Tatrách. Nádherná príroda, výhľady na dvojtisícové štíty a krištáľový vzduch robia z tohto miesta odpočinkový raj. Penzión Frank, ktorý vás poteší vlastným wellness centrom s vonkajšou saunou a skvelou reštauráciou, sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Žiar-Dolinky, ktoré je so svojimi dvoma zjazdovkami miernej náročnosti ako stvorené na rodinnú lyžovačku.

Príďte si vychutnať turistické atrakcie rázovitého regiónu Liptov! V okruhu pár desiatok kilometrov tu nájdete takmer všetko. Čakajú tu na vás lyžiarske strediská s bohatou ponukou služieb, bežkárske trate, aquaparky s termálnou vodou z hlbín zeme, skanzeny, vodné športy a vyhliadkové plavby na Liptovskej Mare. Ak dávate prednosť tichu prírody, môžete sa vybrať na prechádzky, či náročnejšie túry do našich veľhôr, alebo vyskúšať skialpinizmus, či kilometre kvalitne upravených bežkárskych tratí. Zarezervujte si ešte dnes pobyt v tomto čarovnom prostredí. Zaručujeme vám, že sa z tejto horskej dovolenky vrátite s bohatou nádielkou kúzelných zážitkov.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
53
39
Práve prezerá 117 ľudí
33
Práve prezerá 42 ľudí