Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výživové doplnky Anona Graviola a Moringa Olejodárna pre zdravší život. Potrebná denná dávka všetkých dôležitých vitamínov a minerálov.

52
Popis ponuky

Rastlina pochádzajúca z peruánskej Amazónie. Graviola (Anona) je stále zelený strom. Listy má lesklé, hladké, tmavozelené.

Všetky nezávislé štúdie potvrdili významné protinádorové a protirakovinové účinky. Ďalšie štúdie potvrdili aj pôsobenie antivírusové a antidepresívne. Sušený prášok je BIO kvality a je vyrobený z listov rastliny (sú najvhodnejšie).

  • Protinádorové a protirakovinové účinky
  • Je to antioxidant, pomáha pri chronickej únave a reume
  • Pôsobí proti stresu, depresii a nervovým poruchám
  • Ochraňuje a posilňuje imunitný systém
  • Pôsobí proti parazitom, plesňovým infekciám a baktériám

Moringa Oleifera je považovaná za jednu z najvšestrannejších a najužitočnejších rastlín na zemi. Je právom označovaná ako zázračný strom života, často sa o nej hovorí ako o rastline s najväčšou koncentráciou živín na svete. Pôvodne pochádza z Indie a dnes sa pestuje aj v iných štátoch aj v oblasti Amazónie. Sušený prášok je BIO kvality a je vyrobený z listov rastliny (sú najvhodnejšie).

  • Obsahuje veľa živín a životne dôležitých látok (má 17x viac vápnika ako má mlieko, 25x viac železa ako obsahuje špenát, 7x viac vitamínu C ako má pomaranč, 15x viac draslíka než má banán, 4x viac vlákniny ako ovsené vločky, 10x viac vitamínu A ako má mrkva a 9x viac proteínu ako majú vajcia alebo jogurt)
  • Pôsobí proti únave a predčasnému starnutiu
  • Je prevenciou proti cukrovke, znižuje hladinu krvného cukru a vysoký tlak
  • Má liečivé účinky a pôsobí pri poruchách trávenia, proti brušným a črevným parazitom
  • Pôsobí protizápalovo

Moringa má hojivé účinky pri problémoch s očami, je účinným prostriedkom proti predčasnému starnutiu, pri astme a bakteriálnych infekciách, pri nadúvaní, vysokom krvnom tlaku, pri strate krvi, bronchitíde, kolitíde (zápal hrubého čreva). Napomáha liečbe hemeroidov, pri cukrovke, hnačke, problémoch s pamäťou, bolestiach hlavy, žltačky, pri ochoreniach pečene, šerosleposti, nervozite, reumatizme, poruchách sluchu, nádorových ochoreniach, nevoľnosti, neplodnosti, pri podvýžive, zápche, vírusových infekciách, dopĺňa nedostatok životne dôležitých látok.
6,40 €
13,20 €

Kúpené
102x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,40 €
13,20 €

Kúpené
102x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
13
13
13