Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Online kurz angličtiny - príprava na bezproblémové zvládnutie testov úrovne B2 a FCE. Pomôže vám študovať, nájsť si prácu aj cestovať.

97
Popis ponuky

First (FCE) je vyššie pokročilý level kvalifikácie. Je to úroveň angličtiny na stupni B2. Túto úroveň zvládnutia angličtiny vyžadujú na testoch mnohé školy (B2 level je povinná úroveň zvládnutia na maturite pre gymnáziá), univerzity, zamestnávatelia, vládne či iné organizácie po celom svete.

Kurz pripravuje na bezproblémové zvládnutie testov tejto úrovne. Naučí vás ovládať širokú škálu písanej aj hovorovej komunikácie.

FCE (B2) kurz obsahuje level angličtiny príslušný pre písanie základných reportov, či vytvorenie základných stručných prezentácií na konkrétnu tému. Preto medzinárodné spoločnosti ako KPMG, American Express, PricewaterhouseCoopers, Procter & Gamble, Shell, Siemens and Volvo vyžadujú od zamestnancov aby prešli týmto testom.

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.
9,90 €
339 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
339 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
26
65
46