Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Preneste sa do 19. storočia a cíťte sa ako pravý kráľ s kráľovnou. Rodinný pobyt v historickej Budapešti s ubytovaním v 3* hoteli Kings.

36
Popis ponuky

Byť v nádhernej Budapešti a neprehliadnuť si jej okolie, by bol hriech! Vďaka pobytu v King's Hotel *** sa vám to nemôže stať. Má totiž ideálnu polohu predurčenú na spoznávanie histórie a kultúry mesta Budapešť. Či už vás zlákajú kúpele, pamiatky, alebo zostanete v hoteli, ktorý je kráľovský, spokojnosť máte zaručenú. Parkovať je možné 150 m od hotela na platenom parkovisku (12 €/deň).

Priamo na dosah ruky budete mať pamiatky, ako je slávna ulica Váci, Dunaj korzo, synagóga, Národné múzeum, krytá tržnica, budova Opery alebo katedrála Sv. Štefana, ku ktorej sa veľmi ľahko dostanete aj pešo. Hotel sa nachádza v židovskej štvrti a v blízkosti Liszta Ferenca s početnými reštauráciami, kaviarňami a barmi svetoznámej siete Ruins.

Hostia si môžu vybrať zo 79 klimatizovaných izieb, a to buď na rušnú stranu z ulice, alebo pokojnú, vnútornú stranu. Každá izba je vybavená minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou a bezplatným pripojením k internetu. Okrem toho môžu hostia využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie v lobby.

Štýlová reštaurácia, Diohej Étterem, vás pozýva vyskúšať a ochutnať lahodné jedlá maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú podávané od 7.00 do 10.00 hod. Fűvész bar je ideálnym miestom na drink pred alebo po prehliadke mesta. Otvorené je od 14.00 hod. do 22.00 hod. Ideálne miesto na odpočinok, ak nie ste v zhone, ale tiež ideálne miesto pre kávu, keď v zhone ste. :-) Lobby bar ponúka široký výber kvalitných medzinárodných alkoholických a nealkoholických nápojov, kávy či koktailov.

nádherná európska metropola len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv. Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com/.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna (z políčka vyznačeného ružovou na spodu pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna (z políčka vyznačeného modrou na spodu pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
45
57
59