Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Celodenný vstup do Thermalparku v Dunajskej Strede vrátane masáže alebo pedikúry s Garra rufa rybičkami. Užívajte si liečivé účinky vody.

23
Popis ponuky

Thermalpark vďačí za svoju existenciu šťastnej náhode: začiatkom 80-tych rokov kedy na terajšom území kúpaliska namiesto olejového vrtu navŕtali v hĺbke 1 600 metrov mineralizovanú vodu s teplotou 57°C sa začala nová kapitola v živote Žitného Ostrova. Na ploche 18 hektárov sa momentálne nachádza 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva.

Hotel Thermalpark sa nachádza priamo v areáli THERMALPARK v Dunajskej Strede. Hotel svojou kvalitou a vybavenosťou zodpovedá štandardu hotela ** v Európe, no ponúka oveľa viac. Príjemný pocit aktívneho odpočinku, blahodarné účinky vody a pestré relaxačné služby spojené s aktívnym športom uspokoja potreby a želania zákazníkov rôznych cieľových a vekových skupín. Nájdete tam štandardné dvojposteľové izby s možnosťou používania prístelky a izby vybavené pre invalidov.

Vonkajšie bazény

Sedacia časť relaxačného bazéna s horúcou liečivou vodou bola rozšírená o nové pohodlné sedacie plochy. Celé prostredie bazéna dostalo príjemný južanský charakter s priateľskými teplými farbami. Pre kúpania chtivých, ktorí hľadajú vodnú zábavu, odporúčame rekreačný bazén s početnými vodnými atrakciami a príjemným výhľadom na jazero so zeleným ostrovom. Vo vonkajšom areáli nájdete taktiež veľký plavecký bazén a o trošku menší Taliansky bazén a jacuzzi.

Bez ohľadu na počasie, kryté wellness centrum láka návštevníkov, ktorí hľadajú vodnú zábavu a špeciálne vodné atrakcie. Vo wellness bazéne sa nachádzajú chrliče, vodné delá, jaskyňa s vodopádom, zrýchľovací kanál, masážne ležadlá aj perličkový kúpeľ. Pri wellness bazéne sa nachádza menší krytý plavecký bazén a jeden malý bazénik pre najmenších. Liečivé účinky vysoko mineralizovanej termálnej vody si môžu návštevníci užiť v krytej Rotunde, ktorá má aj vonkajšiu časť, kam sa dá vyplávať.

Novinkou je aj nanovo vybudované masážne centrum so šiestimi masážnymi priestormi, kde od júla 2015 môžete prežiť dokonalú regeneráciu vďaka relaxačným a exotickým masážam.

K masážnemu centru pribudol aj saunový svet, v ktorom sa môžete tešiť na 4 druhy sáun, soľnú kabínu, jacuzzi a ochladzovací bazén.

www.thermalpark.sk
6,90 €
9 €

Kúpené
1042x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,90 €
9 €

Kúpené
1042x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
85
65
13