Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte krajinu čokolády, hodiniek, syrov, alpských jazier a rozprávkovej prírody – Švajčiarsko a prekrásny ostrov kvetov Mainau.

26
Popis ponuky

Krajina čokolády, hodiniek, syrov, alpských jazier a rozprávkovej prírody. Zažite si to naživo počas romantického mesiaca lásky. Počas 5 dní navštívite Švajčiarsko, prekrásny ostrov kvetov Mainau, vodopády Rheinfall, múzeum hodiniek, zámok Oberhofen a veľa ďalšieho.

PROGRAM:

1.deň :

odchod autobusom zo Slovenska.

2.deň:

V ranných hodinách príchod k Bodamskému jazeru, kde navštívite nádherný kvetinový ostrov Mainau, ktorý patrí k najväčším a bezpochyby najkrajším atrakciám Bodamského jazera. Nájdete tu nielen viac ako milión kvetov – niekoľko odrôd tulipánov, narcisov, hyacintov, ruží, ale aj vyše 250 druhov stromov – vzácne cédre a sekvoje. Kvety a kríky sú upravené do rôznych tvarov . Vďaka priaznivej klíme tu rastú palmy, citrusovníky a rôzne stredomorské rastliny. Súčasťou je barokový zámok s fontánami a navštíviť budete môcť aj motýliu záhradu, prípadne mini ZOO.

Po návšteve ostrova Mainau sa presuniete k Rhýnskemu vodopádu, ktorý je najmohutnejší vodopád Európy a každoročne ho obdivuje najmenej dva milióny návštevníkov. Po návšteve vodopádov odchod na hotel, kde sa ubytujete. Nocľah.

3. deň:

Po raňajkách sa zastavíte v jednom z najkrajších miest Švajčiarska - v Luzerne, kde Vás očaria uzučké uličky, stredoveké domy, pestré farby, kvety, malebné námestia. Uvidíte tu najznámejšie pamiatky mesta, ako napríklad 650 rokov starý most, ktorý sa s týmto mestom neodmysliteľne spája, vodnú vežu, jezuitský kostol, františkánsky kostol, mestské hradby, pomník leva a ďalšie významné pamiatky…

Ďalšou zastávkou bude zámok Obernhofen na jazere Thunersee, ktorý patrí k najkrajším zámkom Európy a je vsadený do nádhernej prírodnej, priam rozprávkovej scenérie.

V popoludňajších hodinách navštívite Bern a pozriete si najdlhšiu klenbu na svete, gotickú katedrálu, Medvediu priekopu, Bundeshaus – budovu parlamentu, ….

Vo večerných hodinách príchod do hotela. Nocľah.

4. deň:

Po raňajkách navštívime Ženevu, ktorá je centrom bankovníctva. Budete si môcť prehliadnuť historickú časť: anglické záhrady s kvetinovými hodinami, symbol mesta mohutnú fontánu, katedrálu sv. Petra, najstarší dom mesta Maison Tavel , …. V prípade záujmu možnosť plavby po Ženevskom jazere, možnosť návštevy múzea hodiniek Patek Philippe. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod autobusom na Slovensko.

Termín: 11.5.2016 -15.5.2016

Orientačné vstupné:

Ostrov kvetov Mainau – 14,90 €/osoba po skupinovej zľave

Vodopády Rheinfall - 3 €/osoba po skupinovej zľave

Múzeum hodiniek - 5 €/osoba po skupinove zľave

Zámok Oberhofen 8 €/osoba po skupinovej zľave

CK nezodpovedá za ceny vstupného, keďže sa počas roka menia.
199 €
269 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
199 €
269 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 39 ľudí
42
50
Práve prezerá 44 ľudí
40
Práve prezerá 45 ľudí