Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte krásy jedinečného Lednicko-valtického areálu s jeho nádherným zámkom. Pobyt s polpenziou v útulnom Penzióne Myslivna.

38
Popis ponuky

Česká obec Lednice je jedným z najkrajších a najnavštevovanejších miest Južnej Moravy. V jej okolí nájdete množstvo malebných zákutí vhodných na oddych a relaxáciu. Prechádzky v prírode, historické pamiatky opradené legendami, gastronomické špeciality, skvelé víno v jedinečných vínnych pivničkách, vínne exkurzie a ochutnávky, ale aj pohostinnosť miestnych obyvateľov sú zárukou nezabudnuteľnej dovolenky. Poďte sa túlať s nami a spoznajte krásy jedinečného Lednicko-valtického areálu s jeho nádherným zámkom!

Ubytujte sa v penzióne Myslivna, ktorý leží v tesnej blízkosti starej vlakovej stanice, kde sa okrem iného natáčali aj epizódne scény pôvodného českého seriálu „Četnické humoresky”. Penzión s celkovou kapacitou 38 lôžok ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených izbách a apartmánoch. Súčasťou penziónu je štýlová lovecká reštaurácia s krbom, pivnica, v hlavnej sezóne majú hostia k dispozícii aj letnú záhradku s terasou.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
50
36
23