Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Organizér šperkov pre dokonalý poriadok. Závesný systém, s ktorým svoje módne šperky nájdete kedykoľvek bez dlhého hľadania.

40
Popis ponuky

Detaily zľavy

Trápi vás večný neporiadok v šperkoch? Neustále chaoticky hľadáte náušnice, náhrdelníky, či iné drobnosti? Niečo máte v šperkovnici, niečo v zásuvkách a stále iba hľadáte a hľadáte. Riešenie ako udržať poriadok je veľmi jednoduché. Kúpte si štýlový, závesný organizér a Vaše šperky viac nebudete musieť hľadať po celom byte. Žijeme vo svete, kde sa úložný priestor neustále zmenšuje.

Organizér je super obojstranné riešenie pre uschovanie vašich šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov. Priehľadné vrecká na jednej strane slúžia na uschovanie náušníc, prsteňov, hodiniek, make upu a iných drobností. Na opačnej strane nájdete pútka na zavesenie náhrdelníkov, náramkov, opaskov, šálov atď. Zavesený vo vašom šatníku maximalizuje využitie priestoru. Vaša zbierka šperkov vám je tak ľahko prístupná. Rýchlo a jednoducho nájdete to, čo práve potrebujete alebo čo sa práve hodí k vášmu outfitu. Pokiaľ vaše cenné šperky chcete uchrániť pred cudzími očami, jednoducho cez organizér prehodíte sako.
4,50 €
7,50 €

Kúpené
130x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,50 €
7,50 €

Kúpené
130x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 37 ľudí
Práve prezerá 37 ľudí
67
Práve prezerá 117 ľudí
80
Práve prezerá 37 ľudí