Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Organizér šperkov pre dokonalý poriadok. Závesný systém, s ktorým svoje módne šperky nájdete kedykoľvek bez dlhého hľadania.

40
Popis ponuky

Detaily zľavy

Trápi vás večný neporiadok v šperkoch? Neustále chaoticky hľadáte náušnice, náhrdelníky, či iné drobnosti? Niečo máte v šperkovnici, niečo v zásuvkách a stále iba hľadáte a hľadáte. Riešenie ako udržať poriadok je veľmi jednoduché. Kúpte si štýlový, závesný organizér a Vaše šperky viac nebudete musieť hľadať po celom byte. Žijeme vo svete, kde sa úložný priestor neustále zmenšuje.

Organizér je super obojstranné riešenie pre uschovanie vašich šperkov, kozmetiky a módnych doplnkov. Priehľadné vrecká na jednej strane slúžia na uschovanie náušníc, prsteňov, hodiniek, make upu a iných drobností. Na opačnej strane nájdete pútka na zavesenie náhrdelníkov, náramkov, opaskov, šálov atď. Zavesený vo vašom šatníku maximalizuje využitie priestoru. Vaša zbierka šperkov vám je tak ľahko prístupná. Rýchlo a jednoducho nájdete to, čo práve potrebujete alebo čo sa práve hodí k vášmu outfitu. Pokiaľ vaše cenné šperky chcete uchrániť pred cudzími očami, jednoducho cez organizér prehodíte sako.
4,50 €
7,50 €

Kúpené
130x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,50 €
7,50 €

Kúpené
130x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
41
58
63