Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zážitkový pobyt na 4, 5 alebo 7 nocí v Hoteli Magura** v prekrásnom prostredí Belianskych Tatier. K tomu polpenzia a vstup do wellness.

50
Popis ponuky

V Monkovej doline v tichom prostredí Belianskych Tatier nájdete pokoj v prírode a zároveň Hotel Magura. Od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom, je vzdialený len 1,5 km.

Či už hľadáte pokoj uprostred krásnej prírody, alebo, naopak, aktívny pobyt na horách, ubytovanie v Monkovej doline je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky. Hotel Magura vám ponúka široký výber pohodlne zariadených izieb s balkónom a nádherným výhľadom.

V hoteli nájdete jedno-, dvoj- a troj-lôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, reštauráciu, denný bar, spoločenskú miestnosť, čitáreň, klubovňu s biliardom, 2 x stolný tenis, stolný futbal, internet pre verejnosť, úschovňu lyží a športových potrieb, požičovňu horských bicyklov, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, možnosť grilovania. Priamo pred hotelom sa nachádza bezplatné parkovisko.

Zrelaxovať však môžete aj v hoteli, kde nájdete wellness (vírivka a sauna).

  1. Každý Slovák by mal poznať svoj klenot, nielen o ňom čítať z kníh.
  2. Oblasť je čulým cestovným ruchom, takže nudy sa v regióne obávať nemusíte.
  3. Relaxovať za počítačom doma je OUT, na čerstvom vzduchu IN. TIP: Na Lomnickom štíte je Free Wi-Fi
  4. Pocit a zážitky z vysokohorskej túry vám nikto nedaruje a ani nezoberie.
  5. Lyžovať na najvyššie položenej, najdlhšej a najstrmšej zjazdovke sa vám stále máli?
  6. V Tatrách vás zobudí spev vtákov a slniečko vyčíňajúc spoza nádhernej panorámy Tatier.
  7. Historické podtatranské mesto Kežmarok a jeho výnimočný artikulárny kostol zapísaný v zozname UNESCO, levočský oltár spolu s ďalšími pamiatkami na Spiši vám dajú jasnú odpoveď.
  8. 27 jamkové golfové ihrisko v Tatranskej Lomnici ocenia práve milovníci tohto športu. Zábavu si vychutnajú nadšenci vodných aquaparkov v Tatralandii, v Bešeňovej, Vrbove či v Poprade.
  9. Botanická záhrada, Múzeum TANAPu, podtatranské galérie, jaskyne, skanzeny a športové atrakcie sú sprievodným programom, ktorý vám určite oživí pobyt v Tatrách.
  10. Plaviť sa po Dunajci v Pieninách, na vodnom diele Liptovská Mara na opačnej strane regiónu, či vidieť vrcholy hôr z výšky? Všetko je možné. V prekrásnom prostredí Tatranského národného parku vám budú nerušenými spoločníkmi chránené zvieratá, endemity a ľudia, ktorých tváre sú spokojné a usmiate.


Najkrajšiu lyžovačku na Slovensku zažijete vo Vysokých Tatrách. Špičkové lyžiarske strediská ponúkajú najlepšie služby, ktoré si zamilovali všetky generácie. Desiatky kilometrov vždy upravených zjazdoviek, sneh minimálne 5 mesiacov v roku, prekrásne prostredie alpského charakteru a netradičné atrakcie sú zárukou dovolenky, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Vyvezte sa komfortne k svojim snom a nechajte sa unášať fantastickou atmosférou, ktorú vám najmenšie veľhory sveta v zime ponúkajú.

Lyžiarske múzeum v Tatranskej Lomnici

Expozícia SKI MUSEA v Tatranskej Lomnici sa venuje histórii vzniku a vývoja zimných športov vo Vysokých Tatrách od ich samého počiatku až do roku 1945. Návštevníci múzea sa prostredníctvom 19 náučných tabúľ dozvedia veľa zaujímavých informácií o začiatkoch lyžovania, korčuľovania, curlingu, horolezectva, sánkovania či bobovania vo Vysokých Tatrách. Každý tematický okruh je doplnený exponátmi, ktoré spolu s textovou časťou poskytnú návštevníkom dokonalý obraz o tom, ako to vo Vysokých Tatrách kedysi vyzeralo.

Najväčším lákadlom pre návštevníkov sú 3,07 m dlhé lyže z roku 1885 a expozícia starých bobov, ktoré kedysi brázdili tatranské bobové dráhy. Pánov určite zaujme dielňa na výrobu lyží, lyžiarskych palíc a lyžiarskych topánok a ich nežnejšie polovičky zasa to, ako sa kedysi ľudia obliekali, alebo ako to asi v minulosti vyzeralo na horských chatách.

Okrem potuliek krásnou prírodou Belianskych Tatier, ktoré sú považované za najkrajšiu časť našich veľhôr, môžete ísť zrelaxovať do termálneho kúpaliska Vrbov (30 km) alebo okolitých aquaparkoch AquaCity v Poprade (32 km), Terma Bania, Poľsko (23 km), Bukowina Tatrzańska, Poľsko (22 km) či Goracy Potok, Poľsko (36 km).

Tricklandia - zábavný park v Starom Smokovci

Ďalšie aktivity v okolí nájdete TU:

Kežmarský hrad

Zakopané

Spišský hrad

Tatranská galéria

Belianska jaskyňa

ŽDIARSKY EXPRESS - VLÁČIK MAGURÁČIK​

www.magurahotel.sk
59 €
118 €

Kúpené
283x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
118 €

Kúpené
283x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
18
40
23