Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prežite perfektnú lyžovačku na Orave v okolí krásneho Zuberca a Roháčov. Pobyt s polpenziou v hoteli Millennium** v Západných Tatrách.

43
Popis ponuky

Hotel MILLENNIUM** sa nachádza v známom centre zimnej a letnej turistiky v Západných Tatrách – Roháčoch v obci Oravský Biely Potok v okrese Tvrdošín. Obec je v nadmorskej výške 650 m. n. m. v mimoriadne čistom ovzduší.

Hotel je situovaný v strede obce, pod horou, kde ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky.

Každá izba je vybavená sprchou, toaletou a vlastným balkónom. Kapacita hotela je 15 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a jeden apartmán, ktorý je štvorlôžkový s možnosťou prístelky.

V prípade, že máte chuť len tak si posedieť, máte možnosť bezplatného pripojenia sa na internet - wifi. Touto cestou sa isto spojíte s vašimi známymi a podelíte sa o zážitky z krásnej Oravy.

V hoteli sa nachádza aj biliard, stolný futbal a šípky, čiže množstvo možností ako si spríjemniť chvíle.

V prípade, že spoznávate našu krajinu s deťmi, tie isto ocenia detský kútik s hračkami.

Vyrazte vyskúšať snehové podmienky do dvoch menších lyžiarskych stredísk v blízkosti hotela - Uhliská - Nižná nad Oravou sú vzdialené len 10 km od hotela a Roháče - Spálená 14 km.

Lyžiarske stredisko Janovky sa nachádza v nadmorskej výške 750 m.n.m. s celkovou dĺžkou zjazdoviek 4,5 km. Stredisko získalo v oficiálnej 5-stupňovej kategorizácii stredísk Združenia slovenských lanoviek a vlekov (Lavex) trojhviezdičkové hodnotenie.

Ešte lepšie je na tom Spálená a jej päťhviezdičkový status. Nachádza sa v prekrásnom prostredí Západných Tatier - Roháčov v doline pod Salatínmi.

Stredisko poskytuje optimálne podmienky pre všetky vekové kategórie lyžiarov a snowboardistov. Lyžiarske zjazdovky sú denne upravované. Pre náročných je k dispozícii alpinistická free zóna a novovybudovaný snowboard park.

A keďže na Orave je poriadna zima ako sa patrí, padne vhod zohriatie v termálnych prameňoch aquaparku Oravice alebo sa zrelaxovať v relax parku Dolný Kubín.

Termálna voda, ktorá sa vlieva do bazénov, vám zaručí príjemné strávené kúpanie sa za každého ročného obdobia a počasia.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
34
38
60