Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Uchovajte si svoje cestovateľské zážitky na originálnej stieracej mape a vyznačujte si postupne navštívené destinácie sveta.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Variant 1

Hľadáte nenápadný a jednoduchý spôsob ako sa pochváliť svojimi cestovateľskými zážitkami a skúsenosťami? Alebo len nechcete stratiť prehľad v tom, ktoré krajiny ste už navštívili? S neobyčajnou stieracou mapou v luxusnom bielo – zlatom prevedení budete mať vždy vyznačené vami navštívené krajiny na vašej súkromnej cestovateľskej mape.

Jednotlivé kontinenty na mape sú potiahnuté špeciálnou zlatou fóliou, ktorú jednoducho zotriete aj pomocou obyčajnej mince. Zlatá fólia ukrýva detailnejšie zobrazenie jednotlivých krajín.

Následne už stačí len postupne zotierať jednotlivé vami navštívené destinácie sveta. S touto originálnou mapou nikdy nestratíte prehľad v tom, ktoré krajiny ste už navštívili! Stieracia mapa bude navždy svedectvom vašich cestovateľských zážitkov.

Elegantná mapa bude okrem praktického cestovateľského denníka aj štýlovým a elegantným doplnkom do domácnosti či kancelárie. Stieracia mapa je určite originálnym darčekom pre každého náruživého cestovateľa.

Mapa je zabalená v tvrdom papierovom tubuse s potlačou starých cestovateľských máp.

Rozmery mapy : 52 cm x 87,5 cm

Variant 2

Ak je ale vaším cieľom precestovať najskôr Európu je táto stieracia mapa presne pre vás!

Stieracia mapa má okrem zobrazenia celého sveta aj priblíženie na miesta v Európe. Môžete si tak detailne prezrieť všetky krajiny v Európe.

Na mape sa tiež nachádza zoznam miest, ktoré musíte v rámci vášho putovania po svete navštíviť. K mape je priložený aj praktický tubus, s ktorým môžete mať mapu vždy so sebou a ľahko ju presúvať bez jej poškodenia.

Mapa je v anglickom jazyku.

Rozmery mapy: 86, 4 cm x 60,6 cm

Použité obrázky sú ilustračné
12,90 €
21,50 €

Kúpené
116x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12,90 €
21,50 €

Kúpené
116x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
20
37
31