Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rozprávková zima v Beskydách pre celú rodinu! Wellness hotel Ondrášův dvůr**** s voľným vstupom do najväčšieho Thermal parku na Morave.

43
Popis ponuky

Rozprávková zima v Beskydách pre celú rodinu! Tešte sa na špičkovú gastronómiu, komfortné ubytovanie, voľný vstup do moderného saunového a relaxačného centra či najväčšieho Thermal parku s vyhrievanými kaďami pod holým nebom. K tomu vynikajúce podmienky pre zimné športy.

Nachádza sa v údolí obce Bílá, obklopenej nádhernou prírodou Moravsko-sliezkych Beskýd a svojim hosťom ponúka na zážitky bohatý pobyt s výborným jedlom, komfortným ubytovaním a so službami na najvyššej úrovni.

Svojou polohou je Wellness hotel Ondrášův dvor**** ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku i milovníkov horskej turistiky, športu a wellness.

Ubytovaní budete v štýlových dvoj- alebo štvorlôžkových izbách s novou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou, LED televízorom, trezorom, Wi-fi pripojením a minibarom.

Ďalším ubytovacím variantom, ktorý Wellness resort Ondrášův dvůr ponúka, je ubytovanie v chatkách susediacich s hotelom, ktoré ocenia predovšetkým väčšie skupiny, ako napr. školy v prírode, lyžiari, cyklisti, bežkári alebo skupiny turistov. V prípade záujmu o tento typ ubytovania odporúčame informovať sa o dostupnosti už pri rezervácii.

Hotelová reštaurácia je vyhotovená v tradičnom štýle a ponúka kvalitnú kuchyňu plnú beskydských špecialít, jedál z grilu, bezmäsitých pokrmov, šalátov a dezertov. Reštauračné priestory sú rozdelené do štyroch samostatných častí a všetky, s výnimkou vonkajšej terasy, sú nefajčiarske.

Možnosť posedenia máte tiež v príjemnom bare s krbom alebo útulnom salóniku s kachľovou pecou. Pre najmenších hostí sú k dispozícii detské stoličky, čo ocenia rodiny s malými deťmi.

Hotel disponuje najväčším Thermal parkom Moravsko-sliezkych Beskýd, ktorý nadchne aj tých najnáročnejších. Na vlastnej koži si môžete vychutnať kúpeľ pod holým nebom v špeciálne upravených kadiach s vyhrievanou vodou na 36 - 40 C°. Voda je čerpaná z vlastných hlbokých vrtov.

Vyskúšajte aj novú vonkajšiu fínsku saunu, umiestnenú priamo v lese, 5 drevených sudov s dohrievanou vodou z beskydských hôr vrátane jedného maxisudu až pre 14 osôb a ochladzovacej kaďe s neustálym prítokom čerstvej vody. Na želanie je možné kúpeľ obohatiť o rôzne bylinné či minerálne prísady.

Pre vaše maximálne pohodlie je v priestoroch Thermal parku pripravený aj bar, odpočiváreň a prezliekárne. V bare vás radi obslúžia a ponúknu vám tie najlepšie vína.

V hoteli sa ďalej nachádza aj moderne vybavené wellness centrum, ktoré poskytne tie najlepšie podmienky pre načerpanie duševných a telesných síl.

K dispozícii sú vam procedúry:

 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Parný kúpeľ s dávkovačom esencie eukalyptu a soli
 • Sprchy
 • Odpočiváreň - tepidárium s vyhrievanou lavicou
 • Odpočiváreň s výhľadom na les
 • 2 x vyhrievané kaďe (1 x kaďa pre 4 osoby a 1 x kaďa pre 8 osôb)
 • 1 x ochladzovacia kaďa

Ski areál Mezivodí vám ponúka štyri vleky, z toho jeden 50-metrový pre vašich najmenších. Lyžiarsky areál sa v prípade potreby zasnežuje technickým snehom a je vybavený umelým osvetlením. Za dobrých snehových podmienok je pripravená tiež bežkárska stopa.

Ski areál Bíla tvoria zjazdové trate, od závodnej zjazdovky s homologáciou FIS cez zjazdovky strednej obtiažnosti až po zjazdovky pre začiatočníkov a výučbu detí. Súčasťou areálu je Snowpark pre snowboarding, umiestnený na zjazdovke č. 5 v južnej časti areálu. Všetky zjazdovky sú umelo zasnežované technickým snehom. Niektoré zjazdovky sú vybavené aj umelým osvetlením, umožňujúcim kvalitné večerné lyžovanie.

Dalšie ski areály v okolí:

 • SKI Areál - U Sachovy studánky v Beskydech - 5,9 km od hotela
 • Ski areál Pustevny - 17 km od hotela
 • Ski centrum Kohútka - 22,8 km od hotela
 • Ski areál Skiareál Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica - 46 km od hotela

Na svoje si prídu aj nadšenci bežeckého lyžovania, ktorí si užijú prekrásne výhľady a dobre upravované trasy naprieč očarujúcou beskydskou prírodou.

Pár tipov na trasy:

 • Trasa č. 1 (červený okruh) Bílá - Staré Hamry – Bílá, dĺžka trasy je 33,2 km
 • Trasa č. 2 (modrý okruh) Bílá - Mezivodí – Bílá, dĺžka trasy je 19,8 km
 • Trasa č. 3 (zelená trasa) Bílá - Samčanka - Kozí hřbety - Bílá
 • Trasa č. 4 (oranžová trasa) Bílá (horná stanica lanovky) - Sedlo pod Bobkem - Bumbálka - Bílá (parkovisko)

www.hotelondrasuvdvur.cz
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť