Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Klasická manikúra, japonská manikúra alebo gél lak. Profesionálna starostlivosť o vaše nechty od základnej až po zložitejšiu.

48
Popis ponuky

Nechty sú jednou z prvých veci, ktoré si nás ľudia všímajú. Nato, aby sme sa nebáli nikomu ruku podať je potrebné sa o nechty starať. Základom je manikúra. V salóne Gabriel & Isis nájdete to, čo vaše nechty potrebujú.

Klasická manikúra

Množstvo žien nie je spokojných s kvalitou svojich nechtov. Môže za to genetika, hormonálne zmeny i choroby. No ani páni by nemali zabúdať na svoje ruky... Základnú úpravu nechtov predstavuje klasická manikúra. Klasická manikúra znamená ošetrenie kožičky, upravenie tvaru nechtu, jeho preleštenie a lakovanie jednofarebným lakom. Klasická manikúra je spôsob ako nechty upraviť na akúkoľvek príležitosť. Aj preto pojem klasická manikúra znamená ležérnosť a jednoduchosť. Pre dámy ktoré sa boja experimentovať a pre pánov, ktorý chcú vyzdvihnúť svoju eleganciu je klasická manikúra najlepšia voľba ako nechty upraviť.

Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty. Princíp leštenia nechtov vychádza z dávnej histórie japonských predkov, ktorí sa starali o svoje nechty už pred mnoho stovkami rokov. Táto technika starostlivosti o vlastné nechty je vhodná pre každý typ nechtov, dokáže si poradiť s nechtami rozštiepenými, lámavými a aj pomaly rastúcimi.

Čo to vlastne japonská manikúra je ? Japonská manikúra je regeneračnou kúrou pre nechty, ktorým poskytuje množstvo vitamínov a minerálov. Na povrchu nechtu tvorí vrstvu, ktorá tieto látky udržiava v jeho vnútri a navonok pôsobí ako ochranný štít a bráni mechanickému poškodeniu.

Pre koho je určená ? Pre ľudí, ktorí majú jemné, krehké, lámavé a štiepajúce sa nechty, ktoré potrebujú posilniť a zregenerovať. Taktiež pre ľudí so zdravými nechtami, ktorí chcú lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti.

Japonská manikúra je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. V dnešnej dobe sa stáva japonská manikúra hitom po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Naviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, materia kašička, kremičitá hlinka alebo prášok z lastúr.

Spevnenie prírodných nechtov (gélom) – táto metóda je určená pre zákazníčky, ktoré majú pekné a zdravé svoje prírodné nechty, ale nemajú ich natoľko pevné aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava prírodných nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku. Takáto úprava nechtov vydrží minimálne 2 týždne.

Postup: klasická manikúra, prebrúsenie nechtovej platničky, primer, ultrabond, nanesenie gél laku, ošetrenie kožtičky olejčekom, nakrémovanie a masáž rúk.

Gél lak - hlavné výhody tejto metódy sú trvácnosť, dokonalé prekrytie a gel lak nestráca lesk. Ideálne riešenie pre dámy, ktoré potrebujú permanentnú manikúru na vlastných nechtoch. Gél lak neslúži na predlžovanie nechtov a práve preto sa dá ľahko, bez pilníkovania odstrániť pomocou na to určeného roztoku.
8,90 €
17 €

Kúpené
35x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
17 €

Kúpené
35x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
79
58
64